Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Страх ли ви е от ГМО

Барометър на общественото мнение :) .

Страх ли ви е от ГМО

1. Да
22
55%
2. Не
14
35%
3. Не мога да преценя
4
10%
 
Общо гласове: 40

NUCLEAR QUEEN
Transformer
Transformer
Мнения: 1463
Регистриран: ср юли 04, 2007 15:32
Репутация: 380
пол: Жена
Местоположение: Западната част...

Re: Страх ли ви е от ГМО

Мнение от NUCLEAR QUEEN »

Всъщност,да погледнем и от светлата страна.....
Един голям морков и две едри дини биха ви спестили много пари за пластичен хирург :mrgreen:
Прочетено: 431 пъти
Излъчвам радиация......ама от сърце!
Добре,добре взимам си думите обратно.Да ти го отчукам!
Искам райграса ми да е ЕМО-сам да се реже!
Потребителски аватар
Docenta
Почетен член
Почетен член
Мнения: 3201
Регистриран: вт ное 27, 2007 14:02
Репутация: 1082
пол: Мъж
Местоположение: In the endless dark
Контакти:

Re: Страх ли ви е от ГМО

Мнение от Docenta »

Тц, не ме е страх :cool:
В началото изглеждаше опасно но като поживях известно време с туй ГМО привикнах :toothy10:
Потребителски аватар
Ваня
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2522
Регистриран: нед апр 19, 2009 20:58
Репутация: 814
пол: Жена

Re: Страх ли ви е от ГМО

Мнение от Ваня »

kakavida написа:А от какво са обезобразени вкусовете им ...
Основно от прекомерно торене с цел получаване на по-високи добиви с по-ниска себестойност
Умей да живееш, дори когато животът ти стане непоносим!
Изображение
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Страх ли ви е от ГМО

Мнение от kakavida »

Ааа,значи такъв е вноса от камионите..Но вчера не споменаха Турция,Гърция или Македония,да са против ГМО :-k Което може и да означава,че вече сме модифицирани ли?
Извинявам се за въпросите,ама като имам телевизия и не съм от арабския свят в който жените не гледат такива шокиращи новини за увреждане на чревната флора,и понеже не знаете че аз само на храната имах доверие и вече не ми се яде..Най-хубавото ми качество беше вкусното преглъщане,ако не се губят витамини,минерали и нужни елементи,то не трябва да се страхувам,но аз гнетя и ще пазарувам с нос забоден в продукта,не ми ли мирише на плод или зеленчук,няма да го купувам.
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Страх ли ви е от ГМО

Мнение от Mozo »

ГМО нито мирише, нито пък можеш да го различиш по външен вид.
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Страх ли ви е от ГМО

Мнение от kakavida »

На вече си хапвала бразилски пуйки,свинско от внос с такива фуражи и какво ли не..
Да проследим периода на внос и ходатайства за внос на такива храни.Закриват се ТКЗСта.Докато се докаже на кой тази нива и на кой други като обезщетения,докато се изготвят подходящите планове,горе долу 97-98 вече е можело да се ползват,но мудната поземлена комисия въвежда хората в новите си ниви едва 2005,а тези в собствените след99.Приватизациите създават тотална безработица,откоето започват помощи и просене.Хората мислят само как да уцелеят.Външния министър по това време започва да прави екскурзиите си и да моли за внос на храна ,като прави договори с различни страни.Пояснихме вече за пуйките и свинското.Които по това време вече са заразени с гмо.Създалата се обстановка на безработица,образува банди бедни роми и българи ,които съвсем инстиктивно крадат от нивиците,с което довеждат до пълно необработване,заради набезите.От 2000 година масово започва рак на гърдата и безплодието,диабета при и по-малки деца,което заедно със стреса за оцеляване,довежда до смърт,така че нищо чудно вече да сме 4 милиона неинформирани българи.За да се спре процедурата на заразяване и за да бъдат хората здрави и да се запази човечеството,трябва да се спрат парите,да се затворят границите и никакъв внос.Защото това е ненормално,неетично и пагубно.Затова и са мутиралите деца индиго.Една заразена царевица дава повече стока,но погубва здравето.Интелекта е за сметка на здравето.
Това е най-сериозния проблем,чети :http://www.bghelp.net/forums/showthread.php?t=7519,защото животните ни ,заради които е получил някой недоказаните си билиони вече са болни,с болно мляко,сирене,хляб,олио и какъв ли не внос от страни приели гмо.
Съжалявам,може и от печалбардтво,от незнание,но сдс и правителство разрешило вноса са довели тази беля и умряха толкова близки хора,че незнам какво да мисля вече.Щом дпс е за запазване на чиста природа и култура,то аз ще си помисля и може да започна да им симпатизирам,дори и в памет и тези смели индийци които протестираха чрез смъртта си.
Проблемът е много сероизен,спрете парите!
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
NUCLEAR QUEEN
Transformer
Transformer
Мнения: 1463
Регистриран: ср юли 04, 2007 15:32
Репутация: 380
пол: Жена
Местоположение: Западната част...

Re: Страх ли ви е от ГМО

Мнение от NUCLEAR QUEEN »

kakavida написа: Проблемът е много сероизен,спрете парите!
Явно са ги спрели,че до мене не стигат :roll: :-k
Излъчвам радиация......ама от сърце!
Добре,добре взимам си думите обратно.Да ти го отчукам!
Искам райграса ми да е ЕМО-сам да се реже!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”