Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

За или Против - това е въпроса !

Барометър на общественото мнение :) .

За или Против интернета сте ?

За.
8
67%
Абсолютно да.
4
33%
 
Общо гласове: 12

Ангел
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 624
Регистриран: вт сеп 08, 2009 12:35
Репутация: 174
пол: Мъж

Re: За или Против - това е въпроса !

Мнение от Ангел »

Няма лошо в името на спора. :evil4:

Интернет не е конкуренция на книгите, поне за мен.Ако искам бързо да получа енциклопедична информация използвам интернет, ако искам наистина да изуча нещо както трябва търся книги...И не мога и без двете.Интернет е нещо уникално - за части от секундата можеш да получиш информация от всякакво естество, от всякакви източници, във всякакви формати...Спестява нерви, пари, време.Това е сигурно.Проблемът е в използването на информацията и възприемането и, в откриването на границата между гугъл и специализираната литература.И този проблем е в хората пред компютрите.

Не мисля, че е по-лошо да си пуснеш компютъра като се събудиш от това да пуснеш радиото, телевизора или да отвориш вестник...
И пак казвам, използването на възможностите на интернет зависи от човека и умствения му багаж.Не е едно и също да четеш новини, разкази, статии на различна тематика час-два-три на ден и да играеш Wow или CS по 10часа дневно.
Прочетено: 206 пъти
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: За или Против - това е въпроса !

Мнение от Ivan0v »

Ето че се намери трети безпристрастен човек във форума.
Ангел, прозорлив си като д-р Хаус. :усмивка1:
Ето, ще дам пример със себе си.В момента чета книга и ми се наложи да проверя цената на едни неща.Късно е да ходя по магазините, но иначе щях да го направя.Влязох и проверих.
Добре де, ако бях тръгнал по магазините да търся можеше да намеря изгубен телефон, да се запозная с някой момиче или познат да видя.При употребата на интернет тази както и безброй възможости се губят.
Ангел
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 624
Регистриран: вт сеп 08, 2009 12:35
Репутация: 174
пол: Мъж

Re: За или Против - това е въпроса !

Мнение от Ангел »

Така е, използвайки модерните нововъведения пропускаме да изживеем много истински моменти и мързеливо се измъкваме от необходимостта да се усъвършенстваме...
Потребителски аватар
gery81
Пепеляшка
Пепеляшка
Мнения: 15181
Регистриран: вт мар 03, 2009 14:09
Репутация: 1004
пол: Жена
Местоположение: Плевен

Re: За или Против - това е въпроса !

Мнение от gery81 »

Много мие гадно ,че онлайн контактите ми са повече от реалните..но това зависи от външни обстоятелства -не от мен-нямам време и възможност за срещи с приятели,толкова често ,колкото на мен ми ске иска.Рядко играя игрички,а у дома нямам време да се погледна в огледалото ,пък камо ли да седна пред компа...така че не мисля ,че е навлязъли заместил реалният ми живот.А за вманиячаването във фейсбук с абсурдните му ферми и бля бля съм мнооооооооооого против.
Когато изглежда ,че няма надежда,
че всичко е свършило вече-
недей се окайва,недей се отчайва,
недей се предава човече.
Кажи си неми пука от таз несполука
аз мога,аз вярвам,аз зная,
че въпреки факта това е антракта ,
антракта ,но не е и края.

http://vbox7.com/play:c5ae4252
NUCLEAR QUEEN
Transformer
Transformer
Мнения: 1463
Регистриран: ср юли 04, 2007 15:32
Репутация: 380
пол: Жена
Местоположение: Западната част...

Re: За или Против - това е въпроса !

Мнение от NUCLEAR QUEEN »

Тя-анектата била за наркомании...
Аз гласувах с "абсолютно ДА",значи отново съм била напълно искрена :evil4:
Излъчвам радиация......ама от сърце!
Добре,добре взимам си думите обратно.Да ти го отчукам!
Искам райграса ми да е ЕМО-сам да се реже!
Потребителски аватар
LeoZhekov
Дарител
Дарител
Мнения: 4627
Регистриран: нед дек 27, 2009 15:39
Репутация: 11613
пол: Мъж
Местоположение: Sniper Alley
Контакти:

Re: За или Против - това е въпроса !

Мнение от LeoZhekov »

Ще кажа едно... две неща...
Имам приятели които без интернет полудяват (повечето от тези приятели играят небезизвестната игра WOW) по простата причина че няма как да играят игри..

Аз лично съм изтърпял изключително много проблеми с компа ми така че съм свикнал да нямам нет и това не ми пречи... но като нямам нет някакси ми е супер скучно като седна на компа... така че и аз няма да гласувам..
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”