Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

За или против сте за дрехите Втора употреба?

Барометър на общественото мнение :) .

За или против сте за дрехите Втора употреба?

Да
16
32%
Не
4
8%
Не съм против тях но не бих си купил!!
21
42%
НИКОГА НЕ БИХ СИ КУПИЛ.
9
18%
 
Общо гласове: 50

UltraBlue
Начинаещ
Мнения: 107
Регистриран: нед дек 02, 2007 14:23
Репутация: 0
пол: Мъж
Местоположение: Гр.Бургас
Контакти:

За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от UltraBlue »

Това е много обсъждана тема в света аз лично мисля че има страхотно дрешки и то на готини марки които вместо за 20 лева можеш да си купиш за 2 лева е ако имаш късмет разбира се аз съм ЗА вторите употреби а вие ? Също така кажете ако сте си купували дрехи от втора употреба какви са и на каква марка.
Благодаря ви предварително!!!
Прочетено: 2428 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283810
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334300
Местоположение: Somewhere In Time

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от Mozo »

Гласувах за третата опция.
Изображение
UltraBlue
Начинаещ
Мнения: 107
Регистриран: нед дек 02, 2007 14:23
Репутация: 0
пол: Мъж
Местоположение: Гр.Бургас
Контакти:

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от UltraBlue »

аз нямам нищо против и няма да откажа да си взема нещо което е хубаво и здраво smst
Some Kind Of Monster
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 614
Регистриран: вт юли 24, 2007 10:29
Репутация: 129
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от Some Kind Of Monster »

НИКОГА НЕ БИХ СИ КУПИЛ.
Изображение
Потребителски аватар
Rebba
Академик
Академик
Мнения: 7119
Регистриран: чет авг 09, 2007 19:00
Репутация: 151
пол: Жена
Контакти:

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от Rebba »

mozo написа:Гласувах за третата опция.
Милиони хора желаят безсмъртие,а не знаят какво да правят в дъждовния неделен ден.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Потребителски аватар
Rebba
Академик
Академик
Мнения: 7119
Регистриран: чет авг 09, 2007 19:00
Репутация: 151
пол: Жена
Контакти:

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от Rebba »

Гадно е - не знаеш кой го е носил, дали няма зараза някаква (примерно спин)
СПИН не се предава чрез дрехи :!: :!: :!:
Милиони хора желаят безсмъртие,а не знаят какво да правят в дъждовния неделен ден.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Потребителски аватар
dimple
Начинаещ
Мнения: 103
Регистриран: пет ное 23, 2007 21:04
Репутация: 7
пол: Жена

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от dimple »

Нямам нищо против тях, но определено не бих си купила :p

• • •
And so it's over now
Your fantasy life is finally at an end
And the world above is still a brutal place
And the story will start again

But you took it like a woman
• • •

Потребителски аватар
machine_shot
ни чул, ни видял
ни чул, ни видял
Мнения: 4169
Регистриран: нед дек 02, 2007 13:35
Репутация: 523
пол: Мъж

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от machine_shot »

ами не бих си купил,макарче това за марковите дрехи и обикновенните дрехи че били еднакво здрави не е вярно.Защото един суичър от пазара за 25лв,се разпримчи там кадето има най-много допир,около ръцете и на г*за :) а един суичер на OCEAN за 80лв вече 1 година не мърда.
" С една ръка държа Вашата снимка, а с другата си мисля за Вас..."
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от Ivan0v »

Ами аз лично съм си вземал,по простата причина че друг с такава дреха няма да видя или просто ми е харесало.В краина сметка нося това което ми харесва и ми е удобно.
UltraBlue
Начинаещ
Мнения: 107
Регистриран: нед дек 02, 2007 14:23
Репутация: 0
пол: Мъж
Местоположение: Гр.Бургас
Контакти:

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от UltraBlue »

D0LAR написа:Ами аз лично съм си вземал,по простата причина че друг с такава дреха няма да видя или просто ми е харесало.В краина сметка нося това което ми харесва и ми е удобно.
и аз така... ;)
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от liyah01 »

sentinel написа:Гадно е - не знаеш кой го е носил, дали няма зараза някаква (примерно спин) пък и не съм фен на дрехите от типа "гащи за 2 000" само защото пишело, че във въпросните гащи бил пърдял (с извинение) едикойси г*з или имали етикет, че са маркови. Неведнъж е доказвано, че марковите дрехи с нищо не са по-здрави, удобни или функционални за да оправдаят десетките пъти по-висока цена...
...тъпо е да си купиш тениска за 300 лева само защото и викали тишърт и имала етикет на мотърхед или нещо от сорта...
...още повече, че едва ли изобщо въпросната група знае, че някъде се продават въпросните тишъртки.
...колкото до обикновените дрехи - те са на достатъчно ниска цена за да може да си ги позволи и нови всеки...
...какъв е смисълът тогава да се купуват стари?
Според мен е същото като да облечеш своите стари дрехи само дето тогава знаеш кой ги е носил от самото начало...
Мммммм, ужассс...това, горенаписаното е страшно грубо и неточно, и разбирам, че ти не би го направил за себе си, но има тооооолкова много хора, които го правят. Ииии всичкото това, което си написал не е така!!! Съжалявам, ако и аз съм груба в сучаят, но като го прочетох иииии...не е така...
Потребителски аватар
Rebba
Академик
Академик
Мнения: 7119
Регистриран: чет авг 09, 2007 19:00
Репутация: 151
пол: Жена
Контакти:

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от Rebba »

Дрехите се дезинфекцират преди да бъдат пуснати за продажба. Минало е много време, от както са носени. несериозно е да се говори, че от дрехи се предава СПИН. По същия начин можем да кажем, че ще се заразим, ако се ръкуваме с преносител на вируса, което не е вярно.
Милиони хора желаят безсмъртие,а не знаят какво да правят в дъждовния неделен ден.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Потребителски аватар
Rebba
Академик
Академик
Мнения: 7119
Регистриран: чет авг 09, 2007 19:00
Репутация: 151
пол: Жена
Контакти:

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от Rebba »

Да няма общо с темата, но от постовете ти излиза, че трябва да бягаме от носителите на вируса като от чумави. Тази година в България се завъртяха доста рекламни кампании, в които се обясняваше, че няма нужда да избягваме носителите на вируса. Това е предубеденост! Значи не трябва да ходим на лекар, зъболекар и какво ли не от страх да не се заразим. Не е правилно!
Може някои дрехи да не са дезинфекцирани, но едва ли всички. Когато влезнеш в магазин за дрехи втора употреба си мирише на дезинфектанти /от там е и неприятната миризма/.
Освен това тези дрехи са пътували и престояли, толкова дълго време преди да стигнат до търговската мрежа, че пак казвам е несериозно да се говори за възможност да се заразиш със СПИН от дреха.
Милиони хора желаят безсмъртие,а не знаят какво да правят в дъждовния неделен ден.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
gadabout
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1050
Регистриран: пон юли 16, 2007 23:27
Репутация: 131
пол: Мъж
Местоположение: Townsville
Контакти:

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от gadabout »

и аз гласувах за третото... но няма да си купя, не защото може да се заразя със СПИН (това просто не е възможно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!),
а защото докато имам избор ще си купувам нови!
Потребителски аватар
Rebba
Академик
Академик
Мнения: 7119
Регистриран: чет авг 09, 2007 19:00
Репутация: 151
пол: Жена
Контакти:

Re: За или против сте за дрехите Втора употреба?

Мнение от Rebba »

Сентинел, когато имам време ще потърся и поместя информация за заразяването със СПИН, въпреки че вече съм поместила тук във форума.
Можеш да се заразиш, с какво ли не тук си прав. Даже и от нови дрехи, ако не ги изпереш преди да ги облечеш за пръв път. Следователно може и от нови дрехи да се заразиш със СПИН. Да, ама не! Тогава можеш и като ползваш обществени тоалетни и от къде ли не.
Не "слагам" думи за твои. Това е мой пост, с мои размисли. Извинявам се,че така си го приел :)
За дезинфекцията: по-големите вериги имат складове, където стоката престоява, защото я разпределят. Това го зная от работещи в складовете.
Дезинфекцирането на дрехите се извършва преди да тръгнат от Западна Европа към България, а не тук у нас.
Милиони хора желаят безсмъртие,а не знаят какво да правят в дъждовния неделен ден.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”