Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Сбъдвал ли ви се е сън?

Барометър на общественото мнение :) .

Сбъдвал ли ви се е сън?

Да
29
66%
Не
9
20%
Не сънувам
1
2%
на другия ден не помня какво съм сънувал/а :D
5
11%
 
Общо гласове: 44

Потребителски аватар
GameBoy
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 541
Регистриран: нед юли 06, 2008 21:40
Репутация: 14
пол: Мъж
Местоположение: Бургас ( Хотел Мираж )
Контакти:

Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от GameBoy »

Случвало ли ви се е да сънувате нещо и на другия ден да ви се случи или нещо подобно поне? разкажетееееее
Прочетено: 564 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283806
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334300
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от Mozo »

Мечти да, сънища не. Просто са прекалено откачени 8-[ .
Изображение
Потребителски аватар
abadonka
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1199
Регистриран: ср окт 22, 2008 01:06
Репутация: 193
пол: Жена
Контакти:

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от abadonka »

Да,веднъж два пъти сънувах змии и винаги след това имах маса неприятности. Най-често сънувам планина или стълба. Изкачвам ли се, добре. Сънувам ли,че слизам-леле мале!Вярвам не толкова в сънищата,колкото в интуицията. Мисля,че подсъзнанието ни проектира в сънищата предварителна нагласа за успех или провал,която почти винаги влияе върху крайния резултат.
Потребителски аватар
GameBoy
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 541
Регистриран: нед юли 06, 2008 21:40
Репутация: 14
пол: Мъж
Местоположение: Бургас ( Хотел Мираж )
Контакти:

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от GameBoy »

abadonka написа:Да,веднъж два пъти сънувах змии и винаги след това имах маса неприятности. Най-често сънувам планина или стълба. Изкачвам ли се, добре. Сънувам ли,че слизам-леле мале!Вярвам не толкова в сънищата,колкото в интуицията. Мисля,че подсъзнанието ни проектира в сънищата предварителна нагласа за успех или провал,която почти винаги влияе върху крайния резултат.
е незнам обаче преди 5-6 години ... сънувах че ме ухапва змия в съня ми и на другия ден като се прибирах от училище ме ухапа 1 куче по крака #-o
Изображение
Потребителски аватар
abadonka
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1199
Регистриран: ср окт 22, 2008 01:06
Репутация: 193
пол: Жена
Контакти:

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от abadonka »

Ужас! Пожелавам ти оттук нататък само хубави сънища. PDT_Love_18
Потребителски аватар
мъри
Начинаещ
Мнения: 60
Регистриран: вт фев 24, 2009 09:57
Репутация: 10
пол: Жена

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от мъри »

сънища не са ми се сбъдвали по скоро санувам това което ми се е сучило през деня :111: :111: :111:
moniku
Доктор
Доктор
Мнения: 6965
Регистриран: пет авг 01, 2008 11:54
Репутация: 177
пол: Мъж

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от moniku »

Досега,не,но сънувах че порой е отнесъл в небитието НС с всички депутати ,та сега чакам да се сбъдне.... :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
GameBoy
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 541
Регистриран: нед юли 06, 2008 21:40
Репутация: 14
пол: Мъж
Местоположение: Бургас ( Хотел Мираж )
Контакти:

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от GameBoy »

abadonka написа:Ужас! Пожелавам ти оттук нататък само хубави сънища. PDT_Love_18
е оттогава почти не сънувам а като сънувам само хубави работи :oops:
Изображение
Потребителски аватар
пъстрооката
VIP
VIP
Мнения: 15077
Регистриран: ср сеп 24, 2008 14:46
Репутация: 1000
пол: Жена
Местоположение: Враца

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от пъстрооката »

Вече знам посланията на повечето неща, които сънувам :sleepy2: :sleepy2: :sleepy2:
Капката дълбае камъка не със сила , а с постоянството си.........Изображение
Потребителски аватар
hrisito
Доктор
Доктор
Мнения: 5645
Регистриран: пон дек 29, 2008 12:02
Репутация: 240
пол: Жена
Местоположение: Brussels

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от hrisito »

Доста кофти,но преди две години сънувах погребението на дядо ми и той почина след 6 месеца. :плач:
Иначе други сънища...всяко нещо си има значение и стига да се научиш кое какво символизира всеки може да си разгадава сънищата!
На сърцето не можеш да заповядаш-то само си сервира вино и отрова, само си пали клада и си гори на нея !
Изображение
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от sko4 »

бабини деветини :lol: :lol:
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
dark_angel
VIP
VIP
Мнения: 10308
Регистриран: нед ное 02, 2008 14:05
Репутация: 749
пол: Жена

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от dark_angel »

Да,каквото сънувам се сбъдва :mrgreen: Друг е въпроса колко често сънувам :toothy10: :toothy10: :toothy10:
  Of all the things I've lost, I miss my mind the most  
Потребителски аватар
flora
Почетен член
Почетен член
Мнения: 4049
Регистриран: вт окт 07, 2008 11:24
Репутация: 270
пол: Жена
Местоположение: някъде там.....

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от flora »

Сънят започва с последователна смяна на повърхностен и дълбок сън от първият вид/без бързи очни движения/ и след като фазите преминат,спящият продължава с РЕМ-фазата-вторият вид сън,по време на който се появяват сънищата.
И,като отворихме дума за тях,нека втъкнем,че човек не сънува през цялото време,след като е заспал-напротив-сънищата започват и протичат малко преди човек да се събуди-до около 20-30 мин преди вашето събуждане/а понякога и по-малко/.Което,при спокойно събуждане ви позволява да си спомняте сънят.Има хора,които твърдят,че не сънуват-всъщност според повечето автори не е така-те сънуват,но не помнят и грам от сънят си-просто е изминало повечко време,преди да се събудят.Според други автори пък най-добрият и пълноценен сън е този без сънища-това е дълбок сън,в който съзнанието и мозъка си почиват най-оптимално.Сънищата,да не забравяме са продукт на мозъчната дейност.Кошмарите-също.Така че,според тези автори,ако човек сънува,той има непълноценен сън,защото мозъкът му продължава да работи на едни по-високи обороти,вместо нормалните по -ниски,докато спи,без да сънува.А сега и кошмарите-повечето психолози-самият Фройд най-вече,считат,че сънищата са мост между това,което ни се е случило и това,което подсъзнанието ни знае ,че ще се случи.Тоест-сънищата винаги носят някакъв смисъл в себе си,често не конкретният,който сънуваме.Кошмарите се явяват резултат от претоварване на съзнанието с негативни емоции или неразрешени проблеми
There's a flame, flame in my heart
And there's no rain, can put it out
And there's a flame, it's burning in my heart
And there's no rain, ooh can put it out
So just hold me, hold me, hold me
Потребителски аватар
GameBoy
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 541
Регистриран: нед юли 06, 2008 21:40
Репутация: 14
пол: Мъж
Местоположение: Бургас ( Хотел Мираж )
Контакти:

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от GameBoy »

аз до колкото съм чувал/чел че сънят продължава около 5-6 минути като по този начин човек може да сънува и няколко неща ...
Изображение
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Сбъдвал ли ви се е сън?

Мнение от kim75 »

О,аз сънувам всяка вечер и съм щастлива от това! \:D/ Сънищата са моя втори живот!Сбъдвали са ми се твърде много от тях,но най-често лошите,за съжаление.Сънищата са ми показвали много събития от живота ми и не само моя.Вярвам им безрезервно и съм благодарна,че ги има. :hello1:
Ще дам няколко примера.
През лятото на 1999г сънувах погребението на най-добрия си приятел. :плач: Много бях уплашена след този сън и го споделих само с една приятелка...Две години след това,на 5.09.той наистина почина. :плач: Малко е да се каже,че бях в шок!
През 1993 бях на концерт на Майкъл Джаксън в Истанбул.Седмица преди събитието сънувах,че качват на сцената/той го прави на всеки концерт на една песен/ момиче облечено с червен панталон,бяла блуза и червен конец,вързан на плитката отстрани на косата й.Една приятелка се облече точно така и беше щастливката по време на концерта! :hello1:
През април не помня точно сега годината,се събудих попотена от кошмар!Два автобуса се блъснаха на моста на р.Янтра край Бяла/където живеех/ и паднаха в реката!Жертви много!Скочих от леглото и хукнах към хола да разкажа на майка ми.Отваряйки вратата чух как комшийката й говори за същата случка от съня ми...но в реалността!Станало е докато съм го сънувала! :плач:
И много,много други подобни... ;)
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Нова тема Отговори

Върни се в “Анкети”