Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Има ли според вас дискриминация къ обществото на металистите

Барометър на общественото мнение :) .

Има ли според вас дискриминация къ обществото на металисти

Анкетата завърши на ср май 19, 2010 21:00

да
9
47%
не
10
53%
 
Общо гласове: 19

Потребителски аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: съб авг 11, 2007 12:23
Репутация: 0
Местоположение: София

Има ли според вас дискриминация къ обществото на металистите

Мнение от ivakavlad »

искам да видя вашето мнение по въпроса
Прочетено: 2178 пъти
идиот съм си по рождение :P
Потребителски аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: съб авг 11, 2007 12:23
Репутация: 0
Местоположение: София

Мнение от ivakavlad »

ще оставя да чуя още 1-2 мнения и тогава ще напиша фактите
идиот съм си по рождение :P
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Мнение от sko4 »

и аз чакам
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: съб авг 11, 2007 12:23
Репутация: 0
Местоположение: София

Мнение от ivakavlad »

може и да проима кой знае
идиот съм си по рождение :P
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Мнение от liyah01 »

...хм, гласувах с "не", но въпросът не е точно зададен, и все пак както и да е...макар и да е силно казано "дискриминация", аз мисля, че има...и преди да сте попитали защо гласувах с "не" тогава, ще отговоря - защото аз мисля така, това е лично мое мнение, но ако трябва да "вкарам" всичкото онова, което съм чувала, виждала, а пък и на мен което се е случвало - има...както и обратното, за чалгата - пак има (не ми се спори, само че)..."дисриминация", ако се замени с предобеденост или знам ли, все още не съм го измислила, ще бъде по-точно, защото не може да се говори за дискриминация при условие, че има и свобода на словото, изразено по всякакъв начин...ох, дано ме разбираш, както и останалите...но погледнато и от другата страна - естествено, че има "дискриминация", нормално е да съществува, това е нещо относително, промениво и вариационно, то може да се контролира, но не и да се управлява...т.е. каквото и да се каже по темата все ще е вярно, наистина...но вярвам, че щом си повдигнал въпроса, си се подготвил да се аргументираш добре и разчитам на това, любопитна съм да "чуя" твоето мнение и разбиране...
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Мнение от Mozo »

А, аз както виждате си трайкам :lol: .
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334137
Местоположение: Somewhere In Time

Мнение от Mozo »

След малко няма да си трайкам :) .
Изображение
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Мнение от liyah01 »

sentinel написа:Предубеденост се намира, но това е абсолютно различно нещо, Лия.
Да, обаче кажи го на другите, на тези, които действително не разбират разликата. Ето, от такива неща се получават глупости.
Потребителски аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: съб авг 11, 2007 12:23
Репутация: 0
Местоположение: София

Мнение от ivakavlad »

баш дискриминация си е ето какви са фактите ще бъда кратак точен и ясен на които не му е ясно ще обесня по подробно
1.Полицай видили някои които се е облякал като металис ще го провери задължително за наркотици(това е най-малкото мене са ме и прибирали в районното така и неразбрах защо сами си правете изводите)
2.Металистите никаде не са приемани ако мога така да се изразя навсякаде са гледани с презрение все едно не са хора
ще спра за сега до тука правете си сами изводите има още доста неща но засега няма да ги пиша поради ред причини.
идиот съм си по рождение :P
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Мнение от liyah01 »

ivakavlad написа:баш дискриминация си е ето какви са фактите ще бъда кратак точен и ясен на които не му е ясно ще обесня по подробно
1.Полицай видили някои които се е облякал като металис ще го провери задължително за наркотици(това е най-малкото мене са ме и прибирали в районното така и неразбрах защо сами си правете изводите)
2.Металистите никаде не са приемани ако мога така да се изразя навсякаде са гледани с презрение все едно не са хора
ще спра за сега до тука правете си сами изводите има още доста неща но засега няма да ги пиша поради ред причини.
защо, напиши и останалото, напиши всичко, което смяташ за вярно...аз лично съм съгласна с това, което си написал, но и не съм, отново, казах/написах вече, каквото и да се каже/напише, все ще е вярно...
Потребителски аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: съб авг 11, 2007 12:23
Репутация: 0
Местоположение: София

Мнение от ivakavlad »

ще кажа и останалото самоче малко по натам имам съображения заради които сега не ги пиша
идиот съм си по рождение :P
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Мнение от liyah01 »

ок. ;-)
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Мнение от liyah01 »

"Установяването на специално отношение според личностни качества (като лични постижения, умения или опитност) не се считат за дискриминация." - само цитирам и нищо не казвам...
Потребителски аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: съб авг 11, 2007 12:23
Репутация: 0
Местоположение: София

Мнение от ivakavlad »

Всички странят от метлисти заради погреното мнение че всички наркомани, пияници, заавляват се като трошат каквото им попадне и тн.
Като видят металист повечето реакции са "ей Пе**рас" каф си ти бе ела да ти стоша носа" или директно налитат на бой и то в гръб заради такова нещо сам лежал 4 пъти в Пирогов 1 с счупен нос и три пъти с комоциум.

Мисля че това е достатъчно за сега
идиот съм си по рождение :P
Потребителски аватар
liyah01
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2726
Регистриран: ср юли 04, 2007 08:43
Репутация: 95
пол: Жена
Местоположение: София

Мнение от liyah01 »

Повярвай ми, разбирам те, знам какво е и съжалявам за това, което ти се е случило...точно така си е, има много лошо отношение към хората, слушашти тази музика. Това е лоша представа и криво разбиране за това какви хора са метълистите. Виждам, че ти се слагаш в това определение - "матълист", евалата, за което. Но това мнение е дошло не поради "този и онзи", а защото и метълистите са има ли "пръст" в създаването на това мнение. Лошото е, че тези, които смятат, че един човек, който слуша метъл мисли само за алкохол, наркотици, кървища, извръщения и прочие, не си е "излял поне капка" желание да провери дали "аджеба" това е вярно. Затова и аз не позволявам сред моето обкръжение да се говори по тази тема, много се разочаровам от вечните приказки: "ама, те са изостанали", "ненормални" и какво ли още не, защото това съвсем не е така или поне в никакъв случай това не се определя от музиката, която даден човек слуша...Аз съм и от двете страни, имам и "такива и онакива" приятели, но както казах - не търпя да се говори лошо по "нечий адрес" с предрасъдъци.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”