Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

2021 Избори Бъдещето на наща България

Барометър на общественото мнение :) .
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mouse »

Nikola_ написа:
съб апр 03, 2021 12:22
Това категорично не е вярно. Съвсем съзнателно оставяш държавата на бандитите. Няма как да ти е чиста съвеста. Когато не гласуваш се облагодетлства партията с наи-голям резултат!

Mouse тебе не мога да те разбера, честно. От едната страна имаш хора които не харесваш от другата имаш престъпници, според мен избора не е толко труден.
Съгласна съм, че НЕгласуването води до ГЕРБ, БСП или ДПС + сателитите им. Лошото е, че дори да гласувам за някоя малка партия - гласът ми пак там заминава :sad:
Никола, те това в червеното не го разбрах. Значи ли да гласувам за хора, които не харесвам, за да не отиде гласа ми при престъпниците? Я, обясни. До утре трябва да реша, но nomer 11 ги наричат вече Демонитократични.
Прочетено: 2658 пъти
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Nikola_
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 941
Регистриран: вт яну 16, 2018 12:16
Репутация: 7375
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Nikola_ »

Mouse написа:
съб апр 03, 2021 12:40
Значи ли да гласувам за хора, които не харесвам, за да не отиде гласа ми при престъпниците?
Да, точно това означава. Ако сега не се отървем от тези никога няма да стане.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mouse »

Nikola_ написа:
съб апр 03, 2021 12:49
Mouse написа:
съб апр 03, 2021 12:40
Значи ли да гласувам за хора, които не харесвам, за да не отиде гласа ми при престъпниците?
Да, точно това означава. Ако сега не се отървем от тези никога няма да стане.
И предлагаш това да са ДБ=11?
Нещо не съм ептен съгласна.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Nikola_
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 941
Регистриран: вт яну 16, 2018 12:16
Репутация: 7375
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Nikola_ »

Избора е твой. :съгласен:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334873
Местоположение: Somewhere In Time

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mozo »

Моят избор е от много години за пръв път да не гласувам. Няма да се набутам в оня ковидилник доброволно :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
съб апр 03, 2021 15:24
Моят избор е от много години за пръв път да не гласувам. Няма да се набутам в оня ковидилник доброволно :mrgreen:
Забраних и на сино да води бабата да гласува. Тя едвам се крепи, ни вижда, ни чува .... да си седи дома :)
Аз се съмнявам в селото да има много народ, а и те ще са сабахлем. Ще изчакам съседите и съм 15 чеса ще отидем кога всички дремуцат и може да няма толкова народ. От кога се каня и сега накрая да се откажа ... не върви :mrgreen:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
съб апр 03, 2021 15:24
Моят избор е от много години за пръв път да не гласувам. Няма да се набутам в оня ковидилник доброволно :mrgreen:
Момент, че забравих Мозо. Нали ти беше тоя който все разправяше, че негласувайки до сега отива гласа към турците? Сега що обърна палачинката? Аз се записах да не ме хокаш пак, че не съм ходила, а то ти се отказа. Зачи го подаряваш на турчулята, нъл тъй :toothy10:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334873
Местоположение: Somewhere In Time

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mozo »

Здравето ми е по-важно. Досега не съм пропускал :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24788
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115355
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от шони »

Nikola_ написа:
съб апр 03, 2021 07:16
шони написа:
пет апр 02, 2021 21:09

Това е дзезинформация. Участвал съм в избори на различни нива и мога да те уверя, че не си прав. Проблемът, за който пишеш, е системата Д'Ондт, математически модел на преразпределяне на гласовете(но не и на изборите по места), широко прилаган във всички демократични и правови държави по света. Точно по този начин корифеите на фалшивите новини от формированието, обслужващо Черепа "Изправи се ..." "произвежда" фалшиви новини. Казват нещо истинно или близо до истината и после го обличат с повръщано.
:lol: :lol: :lol:
Дезинформация било. Хубаво си признаваш, че си от ОПГ-то. Надявам се че ще участваш в някоя избирателна комисия в Германия, за да сме сигурни. :lol: :lol: :lol:
Я кажи кой обслужваше черепа до декември 2019? Абе Черепа не си ли призна по телевизията, че е давал огромни подкупи на финансовия и на буци? А? А? А?

За малко да забравя, слушахте ли "шиши не дава предсрочни избори"?
Политиката е мръсна работа. Нека не спорим за неща, които ще ни заредят с негативни емоции. Всеки сам може да си реши за коя партия ще пусне своя вот утре. Аз обаче си спомням и пародията на избори от 80-те години на миналия век, когато на избори се гласуваше само за една партия (тогава бях дете). Ето това не пожелавам на вас, младите. Колкото и да отричат някои, че днес не живеем в демократично общество. Не сте прави, господа(или по-право другари).
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24788
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115355
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от шони »

Mozo написа:
съб апр 03, 2021 15:24
Моят избор е от много години за пръв път да не гласувам. Няма да се набутам в оня ковидилник доброволно :mrgreen:
Ха, вероятността да пропусна изборите и при мен е голяма. Утре рано ще пътуваме по неотложни семейни дела.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от kim75 »

Mouse написа:
съб апр 03, 2021 09:40
kim75 написа:
пет апр 02, 2021 15:33
"НаЩа"?! :-k

Отдавна не съм гласувала, но тази неделя ще го направя и то за бюлетина номер 29! \:D/ Добре, че ще имаме секция на острова ни! \:D/
Ти ме :мъртъв си: :мъртъв си: Кими. От ненаял се шоумен политик искаш да правиш. Той е патерица на ГЕРБ, както ВМРО, ДПС. Другите пък са патерици на БСП. Няма читав избор :evil3: :evil3:
По- добре да замълча.

Щастлива съм за второто място... за сега! :hello1: \:D/ :clap:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284023
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334873
Местоположение: Somewhere In Time

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mozo »

Който и да е пред БСП с изключение на ДПС, е добре дошъл. Червените муцуни гледат жално, какво по-хубаво от това :hello1: :hello1: :hello1:
Изображение
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24788
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115355
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от шони »

Не хвалете партията на Слави. Това е вързан чувал. Утре може би ще се каете за избора си. 8-[
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mouse »

шони написа:
пон апр 05, 2021 18:01
Не хвалете партията на Слави. Това е вързан чувал. Утре може би ще се каете за избора си. 8-[
Много точно Шони :съгласен: Котка в чувал е той. Дори се чудя как събра толкова гласове.
Като се замисля пък май е нормално. Кога царя обеща 800 дена целия народ се юрна да гласува за него, а човечецът си е искал само имотите :toothy10: Хич и не му е дремело за народа. Същото се получи и когато ГЕРБ излязоха на сцената .... гръмко УРА-А-А, пък после туй било, онуй било. Мисля, че и със шоумена ще има нещо подобно.
Радва ме, че хората се разслоиха и гласуваха за различните от сега. Аве на Цезаря, че била-джията от ВМРО отпадна, да му се и дебелака :evil4: Моят глас се надявам да прескочи 4%, но още не се знае.
Ха да ги видим сега какъв парламент ще сдиплят и кои с кои ще се коалират \:D/ \:D/ Май ще отидем към служебно, но всичко е възможно.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24788
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115355
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от шони »

Времето ще си покаже.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”