Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

2021 Избори Бъдещето на наща България

Барометър на общественото мнение :) .
Потребителски аватар
yanku
Почетен член
Почетен член
Мнения: 3105
Регистриран: пет апр 17, 2015 03:14
Репутация: 6778
пол: Мъж
Местоположение: Някъде в морето
Контакти:

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от yanku »

Странно, нищо не съм пипал :-k :-k :-k
Прочетено: 2679 пъти
Пий, като Цар! Яж, като Цар! Почивай си, като Цар!
И помни: Ти не си дебел, ти си Цар!

Беше време турско, после дойде време мижитурско...


Изображение
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284405
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335804
Местоположение: Somewhere In Time

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mozo »

Може да е някаква защита от сайта, който линкваш, бем ли го 8-[
Изображение
Потребителски аватар
Bubbles
The joy and the laughter
The joy and the laughter
Мнения: 145
Регистриран: съб юли 05, 2008 10:40
Репутация: 274
пол: Мъж
Местоположение: Някъде в района...
Контакти:

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Bubbles »

Все същите ги виждам аз, но тази година ме втрещи приличното количество лумпени подкрепящи партията на Черепа.
Абе нема бъдеше у кочината.
Изображение
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от kim75 »

"НаЩа"?! :-k

Отдавна не съм гласувала, но тази неделя ще го направя и то за бюлетина номер 29! \:D/ Добре, че ще имаме секция на острова ни! \:D/
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Nikola_
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 945
Регистриран: вт яну 16, 2018 12:16
Репутация: 7445
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Nikola_ »

Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5139
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34887
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Shaker »

Ще цитирам Йосиф Висарионович Джугашвили (Йосиф Сталин) - "Не е важно как гласуват избирателите, а кой брои гласовете."
На едни президентски избори бях гласувал за "Глас Народен" с кандидат Светльо Витков. След като излезе протокола от секцията от която гласувах, видях че "Глас Народен" има 0 гласа, а бях написал така "X"-a, все едно решавах листовки за СУМПС.
То и в Северна Корея има избори, ама знаете кой печели :lol:
Тук е същото. Просто се сменят лицата, иначе са от един отбор. То който и да дойде, пак ще е същото, защото ние като народ сме мърша...
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24835
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115775
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от шони »

Shaker написа:
пет апр 02, 2021 20:43
Ще цитирам Йосиф Висарионович Джугашвили (Йосиф Сталин) - "Не е важно как гласуват избирателите, а кой брои гласовете."
На едни президентски избори бях гласувал за "Глас Народен" с кандидат Светльо Витков. След като излезе протокола от секцията от която гласувах, видях че "Глас Народен" има 0 гласа, а бях написал така "X"-a, все едно решавах листовки за СУМПС.
То и в Северна Корея има избори, ама знаете кой печели :lol:
Тук е същото. Просто се сменят лицата, иначе са от един отбор. То който и да дойде, пак ще е същото, защото ние като народ сме мърша...
Това е дзезинформация. Участвал съм в избори на различни нива и мога да те уверя, че не си прав. Проблемът, за който пишеш, е системата Д'Ондт, математически модел на преразпределяне на гласовете(но не и на изборите по места), широко прилаган във всички демократични и правови държави по света. Точно по този начин корифеите на фалшивите новини от формированието, обслужващо Черепа "Изправи се ..." "произвежда" фалшиви новини. Казват нещо истинно или близо до истината и после го обличат с повръщано.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5139
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34887
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Shaker »

Каква дезинформация, какви 5 лв.?
Гласувах за "Глас народен" и Светльо Витков, а като видях онзи протокол за избирателната секция от сайта на ЦИК - 0 гласа. Къде ми е отишъл гласа? Ами евентуално ако е имало други гласували за Светльо Витков? Да ти цитирам ли Сталин? Баси манипулациите. Уверявай и манипулирай идиотите и наивниците, не мен. В България - колкото искаш.
Сигурно ако бях сложил X на котилото (всички партии управлявали до сега), сигурно щеше да ми бъде зачетен правилно.
Като Северна Корея станахме, заради такива идиоти в ЦИК, Информационно обслужване и всякакви преброители и застъпници :banghead:
Nikola_
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 945
Регистриран: вт яну 16, 2018 12:16
Репутация: 7445
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Nikola_ »

шони написа:
пет апр 02, 2021 21:09

Това е дзезинформация. Участвал съм в избори на различни нива и мога да те уверя, че не си прав. Проблемът, за който пишеш, е системата Д'Ондт, математически модел на преразпределяне на гласовете(но не и на изборите по места), широко прилаган във всички демократични и правови държави по света. Точно по този начин корифеите на фалшивите новини от формированието, обслужващо Черепа "Изправи се ..." "произвежда" фалшиви новини. Казват нещо истинно или близо до истината и после го обличат с повръщано.
:lol: :lol: :lol:
Дезинформация било. Хубаво си признаваш, че си от ОПГ-то. Надявам се че ще участваш в някоя избирателна комисия в Германия, за да сме сигурни. :lol: :lol: :lol:
Я кажи кой обслужваше черепа до декември 2019? Абе Черепа не си ли призна по телевизията, че е давал огромни подкупи на финансовия и на буци? А? А? А?

За малко да забравя, слушахте ли "шиши не дава предсрочни избори"?
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12973
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61960
пол: Жена
Контакти:

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mouse »

Те така като слушам вас, телевизията как се надприказват, като им гледам огромните плакати и билбордове - откъде майка пари за тез неща като знам колко струват :roll: С нашите пари си правят агитация, за да ни вземат още 4 години парите. Вече съвсем се обърках. Мислех да подкрепя № 5, но нямат шанс и ще ме преразпределят нейде. Не ща за 11-ката, а всичко останало е леш. Който и да доде - все тая. От едно дере дренки са всичките, ненаяли се и още искат. Дали ще са едните или другите, от тези дето според проучванията влизат - нищо читаво нема :sad:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12973
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61960
пол: Жена
Контакти:

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mouse »

kim75 написа:
пет апр 02, 2021 15:33
"НаЩа"?! :-k

Отдавна не съм гласувала, но тази неделя ще го направя и то за бюлетина номер 29! \:D/ Добре, че ще имаме секция на острова ни! \:D/
Ти ме :мъртъв си: :мъртъв си: Кими. От ненаял се шоумен политик искаш да правиш. Той е патерица на ГЕРБ, както ВМРО, ДПС. Другите пък са патерици на БСП. Няма читав избор :evil3: :evil3:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5139
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34887
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Shaker »

.......
Последна промяна от Shaker на съб апр 03, 2021 12:42, променено общо 1 път.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284405
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335804
Местоположение: Somewhere In Time

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Mozo »

Шейк, това, което каза е доста обидно. Я покажи мой пост от тази тема, който провокира подобно отношение? И не забравяй, че всеки има право на мнение и твоето не на всяка цена е правилното.
Изображение
Nikola_
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 945
Регистриран: вт яну 16, 2018 12:16
Репутация: 7445
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Nikola_ »

Shaker написа:
съб апр 03, 2021 10:18
Като не гласуваш - не избираш престъпници и ти е чиста съвестта.
Това категорично не е вярно. Съвсем съзнателно оставяш държавата на бандитите. Няма как да ти е чиста съвеста. Когато не гласуваш се облагодетлства партията с наи-голям резултат!

Mouse тебе не мога да те разбера, честно. От едната страна имаш хора които не харесваш от другата имаш престъпници, според мен избора не е толко труден.
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5139
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34887
пол: Мъж

Re: 2021 Избори Бъдещето на наща България

Мнение от Shaker »

.....
Последна промяна от Shaker на съб апр 03, 2021 12:42, променено общо 1 път.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”