Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Барометър на общественото мнение :) .

Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

1. Да
8
42%
2. Не
9
47%
3. Не мога да преценя
2
11%
 
Общо гласове: 19

Linuxoid007
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: ср сеп 16, 2020 21:08
Репутация: 916
пол: Мъж

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Linuxoid007 »

Mozo написа:
ср авг 05, 2020 20:47
Логиката е да не са турци и комунисти, които всеки път фалират държавата. За разлика от кряскачите някои имат мозък в главите си и мислят в перспектива.
Абсолютно съгласен!!!

Има и още нещо: всички сме съгласни, в това число и протестиращите, че политиците крадат, кой повече, кой по-малко, в т.ч. и бате Бойко, хаха. Е, добре, защо никой от отровното трио или някакъв политолог и или от втората най-древна професия не зададе малко смислени въпроси? Например, ето какъв е казусът: ББ и кръгът около него "присвояват",
а - спазвайки формално законите,
б - нарушавайки законите

В първия случай очевидно има вратички в законите, които управляващите експлоатират безмилостно. Е, в такъв случай не би ли трябвало опозицията да вдигне врява до небето? (идиотски въпрос, явно от идиот, какво друго да кажа, за да се надявам, че опозицията "благородно" ще посочи въпросните дупки и ще се закълне, че ще ги запуши всичките)

Във втория случай то дори ми е неудобно да го коментирам, след като нито опозицията, нито отровното трио, нито някой "виден" юрист-законописец не повдига въпрос (изглежда съм наистина най-големият идиот).

Е, надявам се, че има и хора неидиоти, привърженици на предсрочните избори, които ще коментират идиотския ми пост.

Коментирайте, не ме жалете.
Прочетено: 2312 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284339
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335734
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Mozo »

Опозицията смислена критика не може да отправи. Специално БСП бълват такива глупости, че не знам как не ги срам, няма такива гьонсурати безпардонни...
Изображение
Linuxoid007
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: ср сеп 16, 2020 21:08
Репутация: 916
пол: Мъж

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Linuxoid007 »

Mozo написа:
пон сеп 21, 2020 00:31
Опозицията смислена критика не може да отправи. Специално БСП бълват такива глупости, че не знам как не ги срам, няма такива гьонсурати безпардонни...
Да, конкретният разговор не спада към възможностите им... и то не само на тях, за жалост.
Linuxoid007
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: ср сеп 16, 2020 21:08
Репутация: 916
пол: Мъж

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Linuxoid007 »

Mozo написа:
пет авг 07, 2020 10:29
Измамници винаги има и бенефициентите, които лъжат са си хора от народа, та не виждам каква е връзката с което и да било правителство. Иначе за калпавата инфраструктура е така, но там вече не знам чия е вината. Дават се всички необходими средства, но надолу по веригата започват далаверите като спечилият търга наема друга фирма на по-ниска цена, която вече не отговаря на никакви условия.
Именно затова трябва да има задълбочени дискусии за първопричините, най-вече законовата база и контрола върху изпълнението им. Защо трябва да изобретяваме топлата вода/колелото, след като са изобретени отдавна??? Не е ли най-разумният вариант съответните специалисти да проучат как стоят нещата с тия проблеми примерно в Германия, Франция, Швеция, Швейцария и пр. и как са решени там, и да се гласува принципния механизъм и при нас?? Но на тия теми не смеят зъб да обелят ни отровно трио, ни протестиращи, за опозицията да не говорим...
golgel
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1368
Регистриран: съб яну 08, 2011 20:17
Репутация: 3395
пол: Мъж

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от golgel »

Моля, без личностни нападки.
Mozo
golgel
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1368
Регистриран: съб яну 08, 2011 20:17
Репутация: 3395
пол: Мъж

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от golgel »

Е,драги Никола, вече можеш да се радваш - имаме "нова" коалиция - БСП,ДПС и за цвят един Слави.Слагам НОВА в кавички , защото това е старата "нова" коалиция.Карадайъ от куртуазия поиска оставката и на РР,ама точно с гласовете на ДПС го избраха този кютук.За цвят имам предвид ,че в групировката на Слави има "рядко интелигентни" творци като псуващия в ефир хаджи Тошко.Може да го гласят за министър на културата та да може по-безпрепятствено да ни таковат.В друг пост изказах мнение ,че трябва да му таковаме хаджийката ,защото с тази височина 1.45 не става за таковане на нормална жена. ;) ;) :evil4: :evil4: :evil4:
Nikola_
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 945
Регистриран: вт яну 16, 2018 12:16
Репутация: 7445
пол: Мъж

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Nikola_ »

Хубаво е че се обръщаш към мен, радвам се. Така, очевидно не четеш какво пиша, или не разбираш.
Коалицията или приятелските кръгове, или кръгове от зависимости е "малко по широка" и тя е очевидна. Например ДПС ви помага с кворума. Медиите им подкрепят всячески Борисов, как си го обясняваш?
Р.Р е избран с много пъти повече гласове отколкото имат ДПС. Аз не съм гласувал за него.
Псуващите творци няма да ги коментирам но си е друго баце да нарече председателя на НС ПКП нали. А и той хич не е прост?
Linuxoid007
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: ср сеп 16, 2020 21:08
Репутация: 916
пол: Мъж

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Linuxoid007 »

yanku написа:
ср авг 05, 2020 08:44
Да, трябва да има избори, щом вота на доверие към това правителство, парламент и партии е изчерпан.

Относно:
@Montoya
"Редовните избори май не са много далеч" - следващите избори ще са юли догодина. Не леж на ухото и сладките приказки на PR-те
"Едни избори струват 40-50 млн" - какво са до откраднати над 100 милиона лева от обществената поръчка за булевард Васил Левски във Варна?

@Mouse
"принципно при нови избори (независимо кога ще са) пак не виждам опция за някой или партия, които да са читави, та да им гласувам доверие. Все старите муцуни. - за това протестиращите искат смяна на системата. Под което не знам защо маса хора разбират на строя, а не на начина на избиране на политици и тяхното управление от избирателя.
Имам конкретен въпрос към подчертаното от мен: мога ли някъде да прочета/да се запозная със сериозен материал (онлайн), който да прави точна дисекция кое и какво точно трябва да се смени и защо да се сменя?

Питам, защото тия призиви за "смяна на системата" звучат много детски, повтарят се преди всеки поредни избори, а до този момент промяна няма.

Може би защото и ние сме си все същите, а?? Не искаме да се променяме. Например да (си) задаваме конкретни въпроси, във връзка с протестите.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284339
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335734
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Mozo »

Това са кухи фрази от хора, които не са наясно със себе си :съгласен:
Изображение
Linuxoid007
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 240
Регистриран: ср сеп 16, 2020 21:08
Репутация: 916
пол: Мъж

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Linuxoid007 »

Mozo написа:
пон сеп 21, 2020 13:59
Това са кухи фрази от хора, които не са наясно със себе си :съгласен:
Нека им дадем шанс, все не ми се вярва абсолютно всички протестиращи и подкрепящите ги да не са способни на логическо мислене и конкретен разговор ;)
Потребителски аватар
Жopkaта
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1844
Регистриран: чет сеп 10, 2015 21:39
Репутация: 17186
пол: Мъж

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Жopkaта »

Предсрочни избори - да, но не за ВНС.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284339
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335734
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Mozo »

Ултра умно е да има предсрочни избори половин година преди нормалните :headbang: :headbang: :headbang:
Изображение
Потребителски аватар
yanku
Почетен член
Почетен член
Мнения: 3105
Регистриран: пет апр 17, 2015 03:14
Репутация: 6778
пол: Мъж
Местоположение: Някъде в морето
Контакти:

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от yanku »

Mozo написа:
пет окт 09, 2020 16:48
Ултра умно е да има предсрочни избори половин година преди нормалните :headbang: :headbang: :headbang:
Винаги трябва да има предсрочни избори щом кредита на доверие е изчерпан.
Ти ако си на работа с 4 годишен договор и на 3-тата година шефа ти каже, не съм доволен от теб, дали ще те търпи още 1 година или ще ти намаже ските?
За един прЕател питам :lol:
Пий, като Цар! Яж, като Цар! Почивай си, като Цар!
И помни: Ти не си дебел, ти си Цар!

Беше време турско, после дойде време мижитурско...


Изображение
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284339
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335734
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Mozo »

Абсолютно никакъв смисъл няма.
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11132
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40223
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Смятате ли, че има нужда от предсрочни избори?

Мнение от Валсо »

Не смятам. Свети Бойко не е цвете за мирисане, но пък няма друг по-читав, който да ни управлява. Всички останали са един дол дренки престъпници, а Свети Тиквун е по-малкото зло.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”