Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Кой университет е по-добър?

Барометър на общественото мнение :) .

Най-добър университет?!

Велико Търново
0
Няма гласове
Пловдив
1
33%
Свищов
1
33%
Русе
1
33%
Габрово
0
Няма гласове
Стара Загора
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 3

Потребителски аватар
WonG
Audi Fan
Audi Fan
Мнения: 490
Регистриран: пет ное 14, 2014 11:45
Репутация: 1701
пол: Мъж

Кой университет е по-добър?

Мнение от WonG »

Здравейте,
Интересно ми е, от кой университет хората са най-доволни. Доколкото знам в София е добре, но за другите градове, къде знам, къде не... абе почти нищо не знам. :mrgreen:
Искам искрени мнения, а не някой, който е в еди кой си университет да си го хвали и да казва, че е най-елитния и т.н. Някои съм ги пропуснал умишлено(Варна и Бургас), ако се сещате за други, освен изброените, пишете. :усмивка1:
Прочетено: 1016 пъти

Изображение

Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Льо »

Мирише ми на икономика :lol:
Ако е така, Свищов.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Mozo »

Няма вече читави...
Изображение
Потребителски аватар
MalamiR
Металист
Металист
Мнения: 21081
Регистриран: нед мар 15, 2009 17:28
Репутация: 11019
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от MalamiR »

Аз имам много познати завършили в Пловдивския и казват, че са доволни, но както Мозо вече каза - читави университети не останаха. :thumbright:

Throw me to the wolves and I will return leading the pack!

Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Льо »

Тва че няма читави, значи ли да се зареже образованието?
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Mozo »

Ооо, не, в България винаги е била важна хартийката, а не знанията, така че трябва да се завърши, няма как :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Льо »

Mozo написа:Ооо, не, в България винаги е била важна хартийката, а не знанията, така че трябва да се завърши, няма как :thumbright:
Напротив. Колко работни места си сменил в последните 5 години? Аз смених 4 и съм ходил на още десетина интервюта. Изобщо не им пука имаш ли докумен, а можеш ли да работиш това, за което кандидатстваш. Документи се продават и винаги ще се продават, при това истински документи, а не фалшификати.
Отидох в бюрото по труда от любопитство. Регистрирах се от любопитство. Турих им на масата две дипломи и кво от това. Щом последните поне 3 години не си работил по специалността от дипломите, никой не те бръсне за учил. Сложих документите за заварчик и наостриха ушаците, щото бачкатори трябват на територията.
Ако преди имах избор да уча или не, то щях да избера второто. Само времето и нервите ми отидоха и парите на семейството.

Преди 15 години искаха дипломи. Ся вече не се знае, кой как я е получил и никой не пита за хартийката.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Freyja »

Mozo написа:Ооо, не, в България винаги е била важна хартийката, а не знанията, така че трябва да се завърши, няма как :thumbright:
:thumbright:
Льо написа:
Mozo написа:Ооо, не, в България винаги е била важна хартийката, а не знанията, така че трябва да се завърши, няма как :thumbright:
Напротив. Колко работни места си сменил в последните 5 години? Аз смених 4 и съм ходил на още десетина интервюта. Изобщо не им пука имаш ли докумен, а можеш ли да работиш това, за което кандидатстваш. Документи се продават и винаги ще се продават, при това истински документи, а не фалшификати.
Отидох в бюрото по труда от любопитство. Регистрирах се от любопитство. Турих им на масата две дипломи и кво от това. Щом последните поне 3 години не си работил по специалността от дипломите, никой не те бръсне за учил. Сложих документите за заварчик и наостриха ушаците, щото бачкатори трябват на територията.
Ако преди имах избор да уча или не, то щях да избера второто. Само времето и нервите ми отидоха и парите на семейството.

Преди 15 години искаха дипломи. Ся вече не се знае, кой как я е получил и никой не пита за хартийката.
Питат,питат...Ти работиш специфична работа,в която още на първата поръчка,се вижда-можеш ли аджеба ил' не...Няма как да излъжеш че работиш,докато има професии,в които неумението да си вършиш работата не личи толкова,но хората имат тапия...И съответно,получават и работата съобразно тапията.
По темата: не знам. :mrgreen:
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Льо »

Freyja написа:
Питат,питат...Ти работиш специфична работа,в която още на първата поръчка,се вижда-можеш ли аджеба ил' не...Няма как да излъжеш че работиш,докато има професии,в които неумението да си вършиш работата не личи толкова,но хората имат тапия...И съответно,получават и работата съобразно тапията.
По темата: не знам. :mrgreen:
Убу де, що не ми намерят работа според дипломата. Казах им, че като зоворчик мога да си намеря работа за утре и не ме интересува тяхно предложение за тая работа.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Freyja »

Льо написа:
Freyja написа:
Питат,питат...Ти работиш специфична работа,в която още на първата поръчка,се вижда-можеш ли аджеба ил' не...Няма как да излъжеш че работиш,докато има професии,в които неумението да си вършиш работата не личи толкова,но хората имат тапия...И съответно,получават и работата съобразно тапията.
По темата: не знам. :mrgreen:
Убу де, що не ми намерят работа според дипломата. Казах им, че като зоворчик мога да си намеря работа за утре и не ме интересува тяхно предложение за тая работа.
Каква диплома имаш...
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Льо »

Freyja написа:
Льо написа:
Freyja написа:
Питат,питат...Ти работиш специфична работа,в която още на първата поръчка,се вижда-можеш ли аджеба ил' не...Няма как да излъжеш че работиш,докато има професии,в които неумението да си вършиш работата не личи толкова,но хората имат тапия...И съответно,получават и работата съобразно тапията.
По темата: не знам. :mrgreen:
Убу де, що не ми намерят работа според дипломата. Казах им, че като зоворчик мога да си намеря работа за утре и не ме интересува тяхно предложение за тая работа.
Каква диплома имаш...
Две имам дори, не една, ама не важали вече, щото последните 3 години не съм работил по специалността от коя да е от дипломите. Това ми беше изръсено, ни в клин ни в чорап.
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Nibelung »

Льо написа:
Freyja написа:Каква диплома имаш...
Две имам дори, не една, ама не важали вече, щото последните 3 години не съм работил по специалността от коя да е от дипломите. Това ми беше изръсено, ни в клин ни в чорап.
Горе-долу като при мен. И аз съм с две, ама репликите към мен са още по-малоумни.
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Freyja »

Nibelung написа:
Льо написа:
Freyja написа:Каква диплома имаш...
Две имам дори, не една, ама не важали вече, щото последните 3 години не съм работил по специалността от коя да е от дипломите. Това ми беше изръсено, ни в клин ни в чорап.
Горе-долу като при мен. И аз съм с две, ама репликите към мен са още по-малоумни.
Ами...то пак зависи от специалността.За това те питам,каква/и диплома/и имаш...Напълно е възможно,да не се справиш с работата си,ако никога не си я практикувал,след като си завършил. :evil3:
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Потребителски аватар
WonG
Audi Fan
Audi Fan
Мнения: 490
Регистриран: пет ное 14, 2014 11:45
Репутация: 1701
пол: Мъж

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от WonG »

Льо написа:Мирише ми на икономика :lol:
Ако е така, Свищов.
Точно обратното, заради икономиката ми се неще да е Свищов. :)
Не съм сигурен на 100%, но комп. системи, софтуер, хардуер, мрежи и тем подобни.

Изображение

Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Кой университет е по-добър?

Мнение от Freyja »

WonG написа:
Льо написа:Мирише ми на икономика :lol:
Ако е така, Свищов.
Точно обратното, заради икономиката ми се неще да е Свищов. :)
Не съм сигурен на 100%, но комп. системи, софтуер, хардуер, мрежи и тем подобни.
У София тогава. :evil3:
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”