Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Вицове и само вицове

"Хуморът е нещо, което отваря душите и топли сърцата"
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20593
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112157
пол: Мъж

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Montoya »

- О, Аллах, в Рая ли съм?
- В Рая си.
- О, колко е хубаво! А вярно ли е това за 40-те девици?
- Вярно е.
- Ама защо аз съм в женски дрехи?
- Ами прекалено много от вас се самовзривиха напоследък и сме малко кът с девиците...

------------
- Защо плачеш?
- Защото ми казаха, че съм тъпа.
- Добре де, и кое не ти е ясно?

------------
Той:
- Здрасти, какво ще правиш в Петък?
Тя:
- Нищо.
Той:
- С този мустак и другият петък ли нищо няма да правиш?

-----------
- Тате, какво значи травестит?
- Питай леля ти. Той знае най-добре...

-----------
-Татко, татко, искам Хелоин!
-Научи се да казваш "р" бе тъпак!

-----------
Гугъл услужливо ми предлага телефоните на Дядо Коледа, Дядо Мраз и дори на елена Рудолф. А по въпроса за телефона на Снежанка мълчи като пън.

-----------
- Иване, вътре ли си?
- Да!
- Ама влезна ли?
- Да!
- Е, що не ми светиш зелено!?

-----------
Слонът пита Динозавъра:
- Абе, братчед, Ной във Фейсбук в "приятели" ли ти е?
- Ммм не.
- Хъм... кофти работа!

-----------
Обява:
- 55-годишна майка на трима програмисти, търси някой не увреден на тази тема да я научи, как да ползва интернет.

-----------
Таксиметров шофьор в Ню Йорк и свещеник едновременно отишли в рая. Там ги посрещнал свети Петър.
- Ти трябва да си Фил О'Донъл, таксиметровият шофьор от Ню Йорк. - казал свети Петър.
- Влез и опитай копринените си одежди и златния си жезъл.
Докато таксиметровият шофьор се обличал, свети Петър се обърнал към свещеника.
- А ти трябва да си отец Флин, свещеникът от черквата "Сейнт Марк". Влез и опитай памучните си одежди и дървения си жезъл.
- Извинявай, прекъснал го свещеникът, но защо аз, духовникът, получавам само памучни одежди и дървен жезъл, докато оня таксиметров шофьор получава копринени одежди и златен жезъл?
- Ами ние постъпваме според успехите - пояснил свети Петър.
- Разбираш ли, когато ти проповядваше, всички спяха, но когато той караше таксито си, всички се молеха.

------------
Служител закъснява за работа и влиза в офиса, плюейки. Шефа го пита:
- Аре бе, колко е часа?!? И защо плюеш по мокета?
- Абе мани, шефе, идвам аз навреме с мини-купъра, точно пред мен свободно място за паркиране, обаче ми се вижда тесничко. Докато се чудя ще одраскам ли колата или не, някакъв мощен клаксон зад мен, поглеждам и виждам един с камион. Вика:
- Брато, пусни ме да паркирам тук, че закъснявам страшно. Викам му:
- Баси, ти ако го събереш тоя камион тук, свирка ще ти направя...
- И той?
- Абе мани, шефе, голям шофьор излезе...
Прочетено: 155662 пъти
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Mozo »

Montoya написа:- Защо плачеш?
- Защото ми казаха, че съм тъпа.
- Добре де, и кое не ти е ясно?
:evil4: :evil4: :evil4:
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Tsurugi »

:съгласен: :headbang: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Montoya написа: Таксиметров шофьор в Ню Йорк и свещеник едновременно отишли в рая. Там ги посрещнал свети Петър.
- Ти трябва да си Фил О'Донъл, таксиметровият шофьор от Ню Йорк. - казал свети Петър.
- Влез и опитай копринените си одежди и златния си жезъл.
Докато таксиметровият шофьор се обличал, свети Петър се обърнал към свещеника.
- А ти трябва да си отец Флин, свещеникът от черквата "Сейнт Марк". Влез и опитай памучните си одежди и дървения си жезъл.
- Извинявай, прекъснал го свещеникът, но защо аз, духовникът, получавам само памучни одежди и дървен жезъл, докато оня таксиметров шофьор получава копринени одежди и златен жезъл?
- Ами ние постъпваме според успехите - пояснил свети Петър.
- Разбираш ли, когато ти проповядваше, всички спяха, но когато той караше таксито си, всички се молеха.

------------
Служител закъснява за работа и влиза в офиса, плюейки. Шефа го пита:
- Аре бе, колко е часа?!? И защо плюеш по мокета?
- Абе мани, шефе, идвам аз навреме с мини-купъра, точно пред мен свободно място за паркиране, обаче ми се вижда тесничко. Докато се чудя ще одраскам ли колата или не, някакъв мощен клаксон зад мен, поглеждам и виждам един с камион. Вика:
- Брато, пусни ме да паркирам тук, че закъснявам страшно. Викам му:
- Баси, ти ако го събереш тоя камион тук, свирка ще ти направя...
- И той?
- Абе мани, шефе, голям шофьор излезе...

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Tsurugi »

:lol: :lol: :lol:

Цех на Nivea. Работник звъни на шефа:

- Boss, тука по погрешка разсипахме 2.5 тона ситен пясък в главната съставка на женския шампоан. Миксират се вече от 5 часа. Какво да правим?
- Хмм, чакай да звънна на маркетинг отдела, все ще измислят нещо..

[седмица по-късно, реклама по телевизията]
"И сега, дами и господа - новата Nivea с микро-перли!!..."

===========================================================================================

Млада булка се оплаква на майкя си:
- Тоа моа ма приби!
- Ема къ така, нали завчера беше тръгнал командировка и немаше да са връща до другата нЕделя?
- ...ми и я така мислех..!!!

===========================================================================================

Един мъж срещнал в парка свой познат, който седял на една пейка и дъвчел нещо.
- Здравей, приятелю, как си, какво правиш?
- Абе, горе-долу добре съм.
- А, сетих се, ти нали много печелеше от тотото?
- Да, печелех...
- Е, колко спечели? Я, я разкажи!
- Еми, какво да ти кажа! Първия път пуснах фиш за един лев и спечелих 10 лева. С цялата печалба пуснах фишове за 10 лв. и спечелих 100. Веднага пуснах фишове за 100 лева и спечелих 1000. Пак пуснах фишове за всичките 1000 лева и спечелих 10000. И така продължих - пуснах 10000, спечелих 100000, пуснах 100000, спечелих милион. Накрая пуснах фишове за 1 милион...
- И какво стана - навярно си спечелил 10 милиона?
- Там е работата, че не спечелих, а изгубих всичко!
- Мале-мале! Ако аз бях на твое място, щях да си изям ташаците от яд!
- Ами ти какво мислиш, че дъвча в момента!?!

===========================================================================================

Мечо Пух върви из гората и гледа на едно дърво кошер. Качва се и почва да яде мед като бърка с лапи в кошера. Тръгва да слиза но от меда залепнал за дървото. Не щеш ли по пътеката се задава Прасчо...
Мечо Пух се провиква:
- Прасчо, Прасчооо, моля ти се отпори ме!
Прасчо го отпрал...
... след няколко часа завалял дъжд и Мечо Пух сам паднал от дървото.

===========================================================================================

Иванчо и Жорко на плажа:
- Абе, защо всички момичета харесват тебе, а мене ме отбягват? - пита Жорето - кажи ми какво да направя та и мен да харесат.
- Виж сега, взимаш един картоф, слагаш си го в банския и всичко е ОК.
След два дена се срещат и Жорко се оплаква:
- Иванчо, послушах те и си сложих картоф в банския, обаче всички момичета ми се смеят. Що така?
- Е, що? Тоя картоф трябваше отпред да го сложиш, а не отзад!

===========================================================================================

Някакъв пич си взел рускиня за съпруга, невероятно целомъдрена жена: не пиела, не пушела и не се интересувала от секса особено.
Майка му обаче много се учудила от тая работа и попитала младоженката:
- Абе ти как така нито пиеш, нито пушиш, нито от секс се интересуваш кой знае колко?
А тя проплакала:
- Боооольше не могууууу!!!

===========================================================================================

- Днес ще имаме контролно.
- А калкулатори ще можели да ползваме?
- Да.
- А транспортири?
- Също може...Така, пишете тема на контролното. История на България през 11 век.

===========================================================================================

БГ журналист ще взима интервю от директора на лудницата :
- Как разбирате, дали човека е здрав, та да го изпишете?
- Ами има стандартен тест . Пълним една вана с вода и слагаме чаена лъжичка и черпак до нея . След това караме човека да излее водата от ваната.
Журналиста са заилил и рекъл :
- И нормалният човек взима черпака, нали?
- Не - отговаря директора - нормалният човек изважда тапата.

===========================================================================================

В месарницата:
- Заповядайте госпожо.
- Теглете ми едно пиле.
- Пилета няма, но мога да Ви тегля една патка!
- А друго какво имате?
- Имаме бифтек.
- Как го предлагате?
- Мога да Ви го начукам или да Ви го нацепя.
- Я по-добре ми теглете един език...

===========================================================================================

Eдно и също е да ебеш блондинка и да ядеш семки , нито си се наeбал нито си се наял......

===========================================================================================

В магазин за риба, младеж казва на продавача!
- Абе, имам изпити... Казаха ми да ям риба заради фосфора, че се поумнявало... - и си купува едно шаранче.
След него на опашката една блондинка. Дошъл й реда и казва:
- За мен един по голям сом, ако може....

===========================================================================================

Пичка и печка си сакат ръчканье!!!

===========================================================================================

Един се събужда на сутринта и гледа некаква грозотия до него в леглото.
- Ти коя си?
- Ама не помниш ли, ние снощи пиинахме и после. . .
- И на колко години си?
- А ти колко ми даваш?
Погленал пак, позамислил се, па казал:
- Е нее, хората не живеят чак толкова!

===========================================================================================

- Ало, Софийска вода ли е?
- Да, какво обичате?
- От чешмата ми тече вода!
- А... вие какво очаквахте?!?
- Еми, като гледам сметката, очаквах да е поне Хайнекен!!!

===========================================================================================

- И от мен да запомниш - поучава баба внучката си - Всяка жена трябва да има поне една голяма любов в живота си!
- Бабо, а коя беше твоята голяма любов?
- Моряците, чедо - отговаря бабата.

===========================================================================================

Учителката на Иванчовия клас извела учениците сред природата, за да им предаде урока за дърветата. Спрели на една обширна поляна, в средата на която се извисявал вековен дъб, и учителката започнала: " - Ето, гледайте, деца, това е дърво, то има стъбло, клони, листа, а под земята има корени, напролет цъфти, а наесен дава плодове...". Тук учителката спряла, тъй като забелязала, че учениците не гледали към дъба, а някъде настрани, където един бик се бил възкачил връз една крава и настървено я обладавал. За да излезе от неудобната ситуация, учителката започнала да обяснява: "А това, деца, са две кравички, които както са си пасели сочна тревица, са се отдалечили от фермата, изгубили са се и са тръгнали да се прибират, но едната кравичка много се е уморила и затова се е облегнала на другата, та да си почине...". Иванчо, без никой да го пита, възкликнал на висок глас: "Госпожо, и при хората е така - ти вземеш да помогнеш на някого, а той вземе, че ти го натегли!"...

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Tsurugi »

:lol: :lol: :lol:

В московски университет се сприятелили двама студенти - руснак и арабин.
Започнали да си ходят на гости. Първо домакин бил руснака. Богата трапеза - мезета всякакви, прекарали си хубаво. Накрая руснакът показал на госта си руската рулетка - един патрон в барабана на пистолета и т. н. Дошло време, да отидат на гости в арабската държава. На трапезата яли пили, всичко минало много добре. Накрая арабинът показал на руснака арабска рулетка. Сяда той гол на един стол, а пред него шест красиви голи момичета. Дискретна музика започва да свири и те танцуват в кръг. Когато музиката спре, тази която е пред стола, започва да прави свирка. На руснака много му харесало но попитал:
- Всичко е много хубаво, но къде е риска, гъдела в играта?
- Те всички духат, но една от тях е канибалка!

===========================================================================================

Пиян на мотика мъж се вози в претъпкания градски транспорт.
Зад него стои супер яка руса мацка с големи цици и деколте.
В един момент пияният изтрясква една адски звучна и звънлива, продължителна пръдня, в посока към момичето...
След което спокойно и с най-невинен тон се обръща към нея:
- Няма защо да се притесняваш...кажи, че съм аз, и без това съм пиян....

===========================================================================================

Млада булка ще готви за пръв път на мъжа си, взима старите книги с рецепти на баба му и приготвя супа топчета. Мъжът се прибира вечерта, сяда на масата, жената му подава купичка супа и го гледа с очакване. Той разбъркал малко супата и попитал:
- Тези топчета защо са толкова малки и толкова малко?
- Не знам - отговорила жената - приготвих супата точно по рецептата в готварската книга останала от баба ти.
- И какво пишеше там?
- Вземете кайма за 50 стотинки...

===========================================================================================

Действиету съ развива у Селановци или къкто още извесно „Бора Бора на Сверозапада „
Сутринтъ рано по съминяло Ватенката небезизвестен селановски бруз гу е извадил и пика ду ена джанка.Отзади са приближава зафатна девойка с колило тръгнала да са реди за леб при Шильците и сака да мине, вижда гу и уплашено и отскача назаде.
А Ватенката са обръща и вика:
- Минувай минувай , я гу дръжа тоо дзвер!

===========================================================================================

Студент върви по Женския пазар. Изведнъж чува:
- Ей, младеж, да, ти... Ела при мен! Дай си ръката, да ти кажа
цялата истина за теб. Нищо няма да скрия.
Обръща се той, гледа стара циганка. Решил да пробва. Подава й ръката си, а циганката я поема, гледа дълго и накрая казва:
- Ай, ай, ай! Виждам, че ти, скъпи мой, си един много самотен човек!
- Това по линиите на ръката ли го разбра!?
- Не, златен, по мазолите...

===========================================================================================

Одил Вуте на Франция, па научил се на френска юбов и като се прибрал, рекъл да научи и Пена, ма къ де нги обесни. Мислил, мислил, па рекъл:
- Ма простата, там къде пикаш, лижеш, ма оу!
Пена се фрълила у длибок размисъл, три недели. На четврътата рекла:
- Вуте, я имам вапрос. Добре - сакаш френска юбов, нема да праим проблеми, ма сал да знам - като почнем лижем там къде пикам, да дигам ли дъската?

===========================================================================================

Едно,крокодилче пита баща си:
-Тате коги ше имам пари?
-Ми,когато станеш на порфейл!

===========================================================================================

Zove žena muža i dere se:
- Gde si ti idiote?
Muž:
- Draga, znaš onu zlataru gde si se zaljublila u onu ogrlicu za koju sam reko da će jednom biti tvoja?
Žena:
- Daaaaa!
Muž:
- E, ja sam u kafani preko puta.

===========================================================================================

Отива младок при родителите на приятелката си да и поиска ръката. Бащата го посреща с думите:
"Пак ли ти бе. Да се махаш, да не съм те мернал повече покрай дъщерята".
Момчето се обърнало и през рамо:
- След 9 месеца вие ще ме молите!

===========================================================================================

Рота от шопи. Командирът дава заповед:
- Отляво надясно - преброй се!
и почват:
- Първи!
- Я до него!
- Он до мене!
- Я сам до тех ....

===========================================================================================

Седят трима в една лодка и ловят риба. Единият поглежда замечтано слънцето и въздъхва:
-Слънцето залязва.
Вторият поглежда хоризонта и допълва:
-Откога не съм виждал такъв красив залез.
Третият без да продума ги бута във водата. Те изплуват и плюейки вода го питат:
-Защо?!?
-Първия за офтопик, втория за флууд.
-Кретен, ти полудя ли бе!
"Модераторът" спокойно взима едно гребло и ги прасва по главите:
-За обида - бан!!!!!

===========================================================================================

Иванчо и Марийка са разминават на улицата:
-Добър ден, Марийке.
-Ууу бре, Иване, че бръже ма кандардиса!

============================================================================================

Прасчо стои в къщи и чете книжка. По едно време влиза Пух и казва:
„Прасчо, бързо дай пушката”…..Взима я Мечо, излиза навън - Дан-Дан едно дубле…. Излиза Прасчо и какво да види - Пух влачи нещо голямо и черно.
„Какво е това бе Пух-мечо” пита Прасчо. Мечо: „Абе остави се - ебахти пчелата, дето я гръмнах - голяма мазна и крещи - аз съм Карлсон от покрива, аз съм Карлсон от покрива.”

===========================================================================================

Един си носи презератива на вулканизатор.
- Еее , а стига де, вече пет пъти съм ти го лепил!
- Не бе, тоя път идвам само да го балансираш , че нещо ми занася улево.

============================================================================================

Срещат се двама приятели.
Единия пита:
- Какво ще правиш събота?
- Ще ходим със сина в парка да пускаме хвърчило-дракон да лети! А ти?
- И аз горе-долу същото - ще изпращам тъщата на аерогарата!

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Mozo »

Tsurugi написа:- Днес ще имаме контролно.
- А калкулатори ще можели да ползваме?
- Да.
- А транспортири?
- Също може...Така, пишете тема на контролното. История на България през 11 век.
:широка усмивка: :широка усмивка: :широка усмивка:
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20593
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112157
пол: Мъж

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Montoya »

Тръгнах да цитирам, но те всичките са супер добри
:toothy10: :toothy10: :toothy10:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47124
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Льо »

– Къде съм?
– В рая, Мохамед, в рая.
– Слава на Аллах. А за девиците истина ли е?
– Истина е, Мохамед, истина е.
– Слава на Аллах. А защо имам цици и…?
– Няма как, Мохамед, не достигат девиците…
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Mozo »

Доста се навъдиха напоследък и не достигат, нормално :evil4: :evil4: :evil4:
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Kotkata68 »

Съпруг търси неуспешно удостоверението за граждански брак:
- Скъпа, къде е онзи документ... с доживотната присъда?

-------------------------------------------

Гледа ме, че съм се увила в дрехи, пуловери, шуби - като пашкул, и ме пита "Студено ли ти е?". - Не, бе! Чакам да стана пеперуда!

-------------------------------------------

Прибира се жената, ляга на спалнята, поразмърдва се и внезапно подскача:
- Кой ми е спал в леглото?!?
"Дейба тия матраци с мемори пяна, дейба..." - запсувал наум мъжът ѝ...

-----------------------------------------

Циганин вика малкото цигане и му казва:
- Слушай, сине, сега ще ти обясня за какво са петте пръста на ръката. Виждаш ли го този (показва палеца)?
- Виждам, тате.
- Този е за хвърляне на зарове, за броене на карти. А този виждаш ли го (показва показалеца)?
- Виждам, тате.
- Този е като те вкарат в полицията да викаш, не бех аз - ей онзи беше... А тоя виждаш ли го (показва безименния)?
- Виждам, тате.
- Този много важно пръст, тати. С него може да оправиш вратовръзката на шефа, да му изтупаш ревера... А този (показва кутрето), той пък е много удобен да си бъркаш в ухото с него, в носа и...
- Тате, а тоя средния що го пропусна, бе?
- Малък си още. Като пораснеш, тогава ще ти кажа...
Минали години, цигането станало голям циганин, оженило се и след първата брачна нощ отива при баща си:
- Аре, бе, кажи за к'во е средният пръст?
- Ти снощи с жената прави ли туй-онуй?
- Правих.
- Колко пъти?
- Ми, три пъти...
- Ами, ако беше поискала 5?
- Е, тати, млад съм още, ще се справя..
- А ако беше поискала 7?
- Трудно, тати, ама щях да се пробвам...
- А ако беше поискала 10?
- Стига бе, тати, ти мене за какъв ме взимаш?
- Е, точно затова е този пръст, сине - да я чукаш по главата и да викаш "Ти луда ли си, ма..."

-------------------------------

Наложило се млади и стари да живеят под един покрив. За разлика от много други живяли в мир и разбирателство. Един ден, както си седяли в стаята свекър, свекърва и снаха, свекървата казала:
- Ех, снахо, хубава си ни е къщичката, само дето стените искат боядисване, но нямаме с какво.
Скочила снахата. Отрязала брадата на свекъра. Направила голяма дебела четка и боядисала стените. Седнали пак всички дружно да пият чай, а свекървата казала:
- Ех, снахо, разхубави се нашата къщичка, ама тия стари прозорци я загрозяват. Искат боядисване, ама нямаме с какво.
Скочила снахата. Отрязала мустаците на свекъра. Направила четка и боядисала прозорците. Мръкнало се. Прибира се мъжът от работа и гледа баща си седи пред къщата.
- Тате, защо седиш навън? - попитал синът - Мръква се.
Бащата казал:
- Абе, вътре жените са се хванали да правят баница. Не знам яйца имат ли, нямат ли...

----------------------------

Тийнейджърки на контролно. По едно време едната бута другата и шепне:
- Миме, как е правилно: уздравях или оздръвях?
- Ни знам. Пиши ниумрях.

-------------------------------

Снайперист на позиция внимателно настройва оптиката, звъни жена му.
- Скъпи, мама дойде!
- Виждам...

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Mozo »

Първите два и последният са УНИКАЛНИ :широка усмивка: :широка усмивка: :широка усмивка: :широка усмивка: :широка усмивка: :широка усмивка: :широка усмивка:
Изображение
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Tsurugi »

:headbang: :рофл: :рофл: :рофл:

>доживотната присъда

>баницата и яйцата

>снайперистът

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20593
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112157
пол: Мъж

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Montoya »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Инженер, счетоводител, химик и държавен служител от НАП започнали спор чий котарак е най-умен. Инженерът повикал своя котарак: “Хикс на квадрат, демонстрирай!”. Хикс на квадрат се качил на масата, взел хартия и молив и нарисувал кръг, квадрат и триъгълник. Всички се съгласили, че котаракът е много як. Счетоводителят казал на своя котарак: “ДДС, демонстрирай!”. ДДС отишъл в кухнята и се върнал с 12 кюфтета, които подредил в 4 купички по 3 кюфтета в купа. На другите им харесал номерът. Химикът се обърнал към своя любимец: “Епруветка, давай!”. Епруветка донесъл кутия мляко от хладилника и отсипал точно 150 милилитра в една чаша. И другите се впечатлили от тази точна лапа. Накрая дошъл ред на държавния служител от НАП. Попитали го: “А твоят котарак какво умее?”. Държавният служител казал: “Хрантутник, демонстрация!”. Хрантутник изял кюфтетата, изпил млякото, препикал чертежа, пребил другите три котарака, оплакал се, че го боли гърба, написал жалба срещу лошите условия на труд, изпратил я в службата за предотвратяване на епидемии и си взел болнични за един месец.

------------
Дълго не бях ходила на вилата, отивам, какво да гледам, дървата ми ги няма.Питам съседката:
–А бе, дървата ми от мазата ги няма, нещо да знаеш?
–Дървата? От мазата? А бе, какви дърва бе, то това дърва ли са? Криви, влажни, не горят, ако знаеш дървата на Косьо как горят! Не, съм виждала никакви дърва....

------------
Нощес не се наспах...
- А причината?
- Причината и тя не се наспа...

-------------
Тази година белобрадия старец няма да прелита над Турция,тъй-като турските ВВС са малко напрегнати...

-------------
- Татко, влюбена съм в едно момче, което живее далеч. Аз съм тук, а той живее в Австралия!
- Как се случи това?
- Виж, срещнахме се в един сайт за запознанства, после ми стана приятел във Facebook, проведохме няколко дълги разговора с WhatsApp, призна ми в Скайп и сега от два месеца сме заедно чрез Viber... татко... имам нужда от твоето одобрение и от твоята благословия!
- Разбира се! Оженете се с едно "ДА" в Twitter... купете децата от Amazon, платете с Paypal. И ако един ден не можеш да го търпиш повече, продай го в eBay!

--------------
Двама бивши мутри случайно се срещат:
– Ооо, брато! Какви времена бяха... Ко стаа, как я караш?
– Бива. Поизпрах парите от рекета и наркотиците. Сега съм уважаван бизнесмен. А ти с какво се занимаваш?
– Аз много харчих, не си правих сметка... И сега съм се хванал да бачкам - охранител в театъра.
– Колко пари изкарваш от това?
– 400 лв. на месец.
– Ааа, много малко, бе!!
– Ами така сме ние, хората на изкуството...

----------------
Сляп каубой влиза по грешка в женски мото-бар. Поръчва си уиски и започва да пие. След няколко минути казва:
- Хей, искаш ли да чуеш виц за блондинка?
Целият бар притихва. С дълбок глас, жената до него казва:
- Преди да си кажеш вица, каубой, мисля, че тъй като си сляп, е честно да ти кажа пет неща;
1. Барманът е руса жена с бухалка зад бара;
2. Охраната е руса жена с бокс;
3. Аз съм 198 см. руса жена с черен колан по карате;
4. Жената до мен е руса и шампион по вдигане на тежести;
5. Жената до теб е руса и е професионален борец;
Сега си помисли, каубой... още ли искаш да кажеш този виц?
Слепият каубой се замислил малко, поклатил глава и казал:
- Не... не и ако трябва да го обяснявам пет пъти.
:evil4:

---------------------
ЦРУ изпратило шпионин в Русия. Подготовката му е била перфектна, стоварили го със Б-1 Стелт и зачакали резултати. Където, обаче, да се появи - в кръчмата, на лов, на опашка за домати - навсякъде му подвиквали:
- "Ей, шпиончето, пийни едно - студено е!"
- "Ей, шпионин такъв, стой си на реда" и изобщо провалил се навсякъде. Взел едно шише водка, седнал в къщи и от мъка се отрязал. Нямало какво повече да губи и поискал среща с началника на полицията, с когото често ходел на лов. Влязъл в кабинета му и задал въпроса ребром:
- "Кажи ми, къде се провалям? Пия като казак, знам Пушкин наизуст, рисувам като Врубел, псувам като каторжник, кълна се като търговец - как всички познават, че съм американски шпионин?
Прегърнал го началникът /в сърцето си бил добър човек/ и ласкаво му казал тихичко:
- "Знаеш ли, приятелю, просто у нас в Сибир няма негри!"

--------------------
Една баба от Габрово за фейсбук:
- Много хубаво нещо! Все едно гости имаш, а не трябва да ги храниш!

------------------
Старият лорд Джон се връща в замъка си и портиерът го посреща с думите:
- Е, къде беше пак ,стар тъпако? По кръчми и курви цял ден, а?
- Не, ходих до града да си купя слухов апарат!

--------------------
Лорд Джон се оженил, но в първата брачна нощ станало ясно, че Лейди вече се познава с мъжете.
Лордът не бил поразен от това, но бил притеснен какви слухове ще разнесе прислугата след като сутринта оправи леглото им и види чаршафа...
Сутринта, когато Лейди станала, лордът разбил с юмрук носа си и окървавил чаршафа.
След 50 години за златната сватба решили да организират парти.
Сутринта лордът станал и докато дишал чистия въздух пред отворения прозорец, Лейди с дяволита усмивка изсекнала носа си в средата на чаршафа и размачкала секрета. Лордът изумен я попитал:
- Лейди, какви ги вършите, за Бога?
- Преди 50 години Вие спасихте честта ми, окървавявайки чаршафа. Сега аз се опитвам да спася Вашата репутация...

------------------
След пищната сватбена церемония лорд Джон със съпругата си пътува в открита карета към Лондонския си апартамент.
- Милорд, Вие истински джентълмен ли сте?
- Но, миледи! Вие ме обиждате! Ако не бяхте дама и още повече моя съпруга, то аз...
- В такъв случай, бихте ли ми дали честната си дума на истински джентълмен, че ако Ви разкрия една неприятна истина, Вие няма да ми се разсърдите?
- Давам Ви я, миледи!
- Милорд, Вашия най-добър приятел - полковник Хигинс, преди да замине за Индия, спа с мен и... татуира образа си върху лявата ми гърда...
Лордът преглъща и нищо не казва - дал е дума.
Продължават пътуването. Лордът дава вид, че нищо не се е случило.
- Милорд, бихте ли ми дали честната си дума на истински джентълмен, че ако Ви разкрия още една неприятна истина, Вие няма да ми се разсърдите ?
Лорд Джон се замислил: "По-лошо от това? Защо не!"
- Давам Ви я, миледи!
- Милорд, Вашия добър приятел майор Уолъс, преди да замине за Южна Африка, спа с мен и... татуира образа си върху дясната ми гърда...
Лордът гордо обръща глава на другата страна и след малко започва неудържимо да се смее.
- Милорд!
- Ха, ха, ха...
- Милорд, бихте ли ми обяснили какво толкова смешно има!
- Миледи, представих си, с какво удоволствие ще им смачкам физиономиите...

--------------------
Лорд Джон повикал сина си:
- Робърт, Вие вече сте голям и трябва да научите някои неща за нощния живот на Лондон. Вземете тези 5 лири и си намерете жена... Ето Ви и тази сламка. Като свършите работа, поставете я където трябва и ми я донесете!
Робърт донася сламката на баща си. Лордът я помирисва:
- Мммм... ДА! Казва се Лилиан, 25 годишна, брюнетка, красива е, НО НЕ Е ЗА ВАС!
След няколко дни:
- Робърт, ето Ви 20 лири, идете и си намерете нещо по-добро! И... не забравяйте сламката!
На сутринта:
- ДА, ДА! Казва се Мери, 21 годишна, блондинка, прекрасна е, НО НЕ Е ЗА ВАС!
След един месец:
- Робърт, ето Ви 100 лири. За 100 лири ВСЯКА жена в Лондон може да бъде Ваша, с изключение на кралицата, така че си намерете нещо, което наистина Ви подхожда!
Робърт излиза на улицата и среща тайфа приятели:
- Хей, Роби, къде си тръгнал?
- Баща ми ми даде 100 лири, да си намеря нещо...
- 100 ЛИРИ!? Я ела да пием по едно, все ще остане някоя и друга пара...
Рано сутринта Робърт се връща пийнал, без пукната пара и се сеща за сламката. Първото същество от женски пол, което вижда е една кучка...
12.00 pm. Лорд Джон помирисва сламката:
- ???! А!?
Отново...
- !!!? А!!
Трети път:
- !!!. Джим, монокъла и цилиндъра! Има нова курва в Лондон!!!
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Mozo »

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20593
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112157
пол: Мъж

Re: Вицове и само вицове

Мнение от Montoya »

Селска бръснарница. Бай Михаил бръснаря, бръсне клиент от града. От дясно малко поработи, от ляво минава, пак от дясно. В краката му жълт котарак следи процедурата: Заедно с майстора минава, ту от дясно, ту от ляво. Клиента:
- Котарака ви май е дресиран!?
- Ааа, не! Ухо чака…

--------------
- С какво се занимаваш?
- С обществено полезен труд.
- По-точно?
- Лежа си и на никого не преча

--------------
Бай Стамат и колегата му Ламби, човъркат нещо в уличен кабелен канал.
- Извинете госпожо, бихте ли ми подали онзи кабел? - моли Бай Стамат на преминаваща жена.
- Заповядайте! - услужливо подава жената оголения кабел и отминава.
- Видя ли бе Ламби, че е нула. А ти фаза та фаза.

-------------
В бюрото по труда питат кандидата:
- С какво сте се занимавали?
- Работех в Академията на Науките.
- А по точно?
- В група за подготвяне на материали за експерименти.
- А още по конкретно?
- Мишки за анализи ловях…

---------------
Браво на съседката ми! Двадесет и две минути псува мъжа си и нито веднъж не се повтори. Това се казва учителка по български.

---------------
Собственик на крупна компания поръчал на свой служител да му напише кратка реч за поредна корпоративна сбирка. След два дни разяреният бос извикал служителя:
- Какво си ми написал - речта се проточи над час, аудиторията се разбяга.
- Извинете, шефе, но речта беше максимум за 15 минути. Освен това, както пожелахте, я принтирах в 4 екземпляра.

--------------
Група опитни археолози, по време на разкопки намерили група неопитни…

--------------
На руската гранична митница началника прави сутрешен разбор:
- Конфискуваните хранителни продукти от запада е решено да се конфискуват на границата!
- Браво шефе!
- Освен това е решено да се изяждат на място!
- Браво шефе!
- Изяждането ще се осъществява от дежурната митническа смяна!
- Урааа!
- Хайде сега тръгвайте, че имаме за унищожаване два вагона сол от Германия...

-------------
Един бизнесмен всеки петък сутрин минавал Калотина и вечерта се връщал. Не му се чакало по опашки, та всеки път бутвал по 20 евро на митничаря. Един петък му се откъснали само 10 евро. На следващата седмица – 5 ерво. Притеснил се митничарят:
– Абе, братче, някой те рекетира ли? Какво става? Дай ще помогнем, само кажи кой.
– Не бе, шефе, почнах къща в Драгалевци, та малко съм позакъсал.
– Я го гледай ти него! С моите пари, къща ще строи…

-------------
Попитали един митничар за колко време може да събере пари да си купи Мерцедес:
- За 4 дена казал митничаря!
Попитали втори митничар същия въпрос:
- За 2 дена! - отговорил той.
Попитали трети митничар:
- За 2 седмици! - отговорил той…
- Е как за 2 седмици, защо толкова много време, другите митничари казаха, че единия за 2 дена може, другия за 4 дена, а ти за 2 седмици!?
- Ами Мерцедес все пак е голяма компания…

--------------
Мъж вари ракия в плевнята, но му потрябвала вода, отива с две кофи до кладенеца, връща се, а вътре двама полицаи и един митничар.
- Ракийка варим, а? И к'во правим сега? Пиши обяснения!
- Какво да пиша?
- Ами пиши всичко както си е.
Взема нашият лист и химикал, пише, пише и след малко подава листа:
- "На 3 септември бях на село. Тъкмо щях да си тръгвам, гледам от плевнята се носи дим. Реших, че е избухнал пожар. Взех веднага две кофи вода от кладенеца и побягнах за да го угася. Влязох вътре, а там заварих двама полицаи и един митничар да варят ракия."

-----------------
Мъж бил влюбен в богата жена. Един ден събрал смелост, отишъл при нея и й казал:
- Аз отдавна исках да ти кажа, че те обичам! Искаш ли да се оженим?
- Какво работиш?
- Тракторист.
- Колко ти е заплатата?
- 300 лева на месец.
- На мене толкова ми струва тоалетната хартия! Твърдо не!
Той бил наранен, но решил да си отмъсти. Звъннал на вратата:
- Какво искаш? - ядосала се тя.
- Искам да ти кажа, че си дрисла!

-----------------
Бай Ставри на летището. Ще лети на екскурзия до Мадагаскар. Мъкне три огромни куфара. Митничарят го кара да отвори първия куфар. Отваря - вътре натъпкано със сандвичи. Митничарят леко изненадан го кара да отвори втория - същата работа - натъпкан със сандвичи. Отварят и третия. И там - само сандвичи! Митничаря тотално ошашавен го пита:
- Ок, това не е нарушение, но кажи - ЗА КАКВО СА ТИ толкова сандвичи!?
- Виж, шефе …аверът ми отиде там преди месец и ми прати картичка и ми пише, че там природата е уникална, климата - райски, храната - прекрасна и… можеш да спиш с жена, само за един сандвич.

----------------
Влиза мъж в бар, настанява се до две ослепително красиви момичета и поръчва:
- Барман, два коктейла за момичетата.
- Напразно си губите времето, ние сме лесбийки. - отговаря едната.
- Как да го разбирам?!
- Ами така, ние обичаме да правим секс със жени.
Мъжът отново поръчва:
- Барман, три коктейла за нас лесбийките.

----------------
Майка сготвила зайче. Децата много харесали месото и попитали какво е. Бащата почнал да шикалкави и подел тактично.
- Спомнете си, как ми вика майка ви понякога.
Тогава едното дете извикало на другото.
- Не яж! Това е задник!
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Вицове и смешни истории”