Добре дошли! Регистрирането отнема няколко минути и е напълно безплатно, но ще ви даде повече възможности. Може да влезете направо с профила си от Фейсбук. Натиснете тук!

ето как се прави магия за любов :)

Интересни неща из нета.

Модератор: Модератори

ето как се прави магия за любов :)

Мнениеот ivakavlad на Нед Авг 12, 2007 18:39

Магия за любов Вземете лист хартия. Чисто бял лист хартия. На него напишете своето желание - а именно, чие сърце желаете да притежавате. След това се обосновете в молбата си към светците, докажете, че наистина имате нужда от любовта на този човек. След, което нарисувайте необърната пентаграма, необърнат, непречупен кръст, и символ, който за вас означава доброта, не зло. (Например едно сърчице, като от свети валентин...) Използвайте червен цвят като пишете върху листа. Когато сте написали и изрисували гореспоменатите символи, имате няколко избора. Първо, можете да изгорите листа, докато гори да казвате нещо от типа "Стихиьо на огъня, накарай .......(името на човека) да ме заобича така както аз го/я обичам. Както този лист гори, така и нашата любов да запламти. Като подарък ти оставям да погълнеш листа в свои владения". След това съберете пепелта от листа и я разпръснете над някоя река или поточе като изречете нещо от типа "Както водата ще приеме тази пепел, така и ....... (името на човека) да ме приеме в сърцето си". Това е единия начин. Другият начин е следният: вместо да палите и разпилявате пепелта може да заровите листа до корените на някое дърво. Докато го заравяте изречете нещо подобно "Могъщо дръво, моля те изпълни желанието ми. В замяна аз ще се грижа за теб." След това редовно трябва да полагате грижи за дървото, ако искате то да изпълни желанието ви. P.S. На няколко пъти срещнахте "Изречете нещо подобно" или "Нещо със същия смисъл" Това е така, защото, когато изречете заклинанието, както ви идва от сърцето, то ще придобие по - голяма сила. Също така може да съставите собствена магия (тук всеки има пълна свобода и може да прави магиите както сърцето му подсказва). Например вземете една ябълка, изречете три пъти заклинание, което ще заръчате да се изпълни, когато ябълката бъде изядена. След това подарете ябълката на любимия човек и чакайте резултата. :)
Сигнатура:
идиот съм си по рождение :P
Аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител
ivakavlad не е изградил репутация

Регистриран: 11 Авг 2007
Наличност: 0.00
Най-високи резултати: 0
Статистика на победите: 0

Мнениеот sko4 на Нед Авг 12, 2007 18:45

ivakavlad
знаеш ли как се правят други магии?
Например за ТОТО-то.
Ако знаеш-казвай.
Сигнатура:
Изображение
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
sko4 изгражда репутацияsko4 изгражда репутацияsko4 изгражда репутацияsko4 изгражда репутация

Регистриран: 19 Май 2007
Наличност: 26,937.80

Мнениеот ivakavlad на Нед Авг 12, 2007 18:48

sko4 написа:ivakavlad
знаеш ли как се правят други магии?
Например за ТОТО-то.
Ако знаеш-казвай.

ако знаех щях да сам богат вече :)
Сигнатура:
Аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител

Мнениеот sko4 на Нед Авг 12, 2007 19:15

нищо де,аз да си попитам.Може пък току що да си открил магията...
Сигнатура:
Изображение
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Аватар
sko4
sko4 изгражда репутацияsko4 изгражда репутацияsko4 изгражда репутацияsko4 изгражда репутация

Регистриран: 19 Май 2007
Наличност: 26,937.80

Мнениеот ivakavlad на Вто Авг 14, 2007 20:02

ето ти магия за тото взимаш си фиш драскаш каквото ти попадне и после се молиш да спечелиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Сигнатура:
Аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител

Мнениеот qnica на Сря Авг 15, 2007 00:38

ivakavlad написа:ето ти магия за тото взимаш си фиш драскаш каквото ти попадне и после се молиш да спечелиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

правил ли си я ?
Сигнатура:
тИ иСкаШ с Мен Да бЪдЕ тОя таНЦ...пО твОиТе уСтНи Да бЪде МоЯ гЛанЦ...таЯ вЕчеР BaBy дА БъДеш с МеН...дА бъДа тВоя Принцеса зА еДин ДеН...
Аватар
qnica
Пристрастéн
Пристрастéн
qnica не е изградил репутация

Регистриран: 04 Юли 2007

Мнениеот Mozo на Сря Авг 15, 2007 01:23

ivakavlad написа:ето ти магия за тото взимаш си фиш драскаш каквото ти попадне и после се молиш да спечелиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Хаха, тази магия баба ми и дядо ми я правиха сигурно 30-40 години и не връзва ;-) .
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support
Mozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутация

Регистриран: 01 Юни 2007
Наличност: 1,443,649.20
Банка: 5,487,916.26
Най-високи резултати: 43

Мнениеот ivakavlad на Сря Авг 15, 2007 19:48

правил сам я и сам печелел наи многочетворка иначе винаги хващам троики :)
Сигнатура:
Аватар
ivakavlad
Редовен потребител
Редовен потребител

Re: ето как се прави магия за любов :)

Мнениеот kakavida на Нед Сеп 13, 2009 22:03

Знам как,но трябва да видиш "Тайната".Има мечти,дори мажеш да го нарисуваш,трябва да си го представяш и да промениш начина на мислене.Например всеки ден да си мислиш,не че тя/той не те иска,а точно обратното да мислиш за нея или него така че той или тя те иска,копнее по същия начин.Тя ще ме съзре,боже колко е хубава и може даже да е влюбена в мен,Трябва да си представяте бъдещето ,но с мощ каквато само вие имате...Представете си бъдещето,там вие сте заедно и винаги влюбени...Не ви се вярва и ще запитате,защо има и омраза,ми защото много не познават тайната.А това е вселената,ти поискай там от Вселената,но го искай всеки ден,с всяка фибра на тялото си,с неразумността си,там има прекалено много,защото е безкрайност и може да ти се даде,направи го с мислите си.
Сигнатура:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Аватар
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
kakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутация

Регистриран: 05 Май 2008
Наличност: 153,214.40
Банка: 117,981.00

Мнениеот kanton на Пон Сеп 14, 2009 15:36

Без магии е много по добре.ако не знаете какво вършите по добре не го правете,представете си че без да искате призовете някой"Гении"не ви трябва да знаете каво значи това,та после изпълнението ще бъде вълнообразно,разрушително за много голям период от самия ви живот.Мислете с главите си!!!
Сигнатура:
Наглеждай мечтите ми. Връщам се в реалния свят.
Аватар
kanton
Ветеран
Ветеран
kanton изгражда репутацияkanton изгражда репутацияkanton изгражда репутация

Регистриран: 25 Авг 2009
Наличност: 16,486.50
Банка: 0.00
Блог: Виж блога (5)

Мнениеот kdon4ev на Сря Фев 22, 2012 20:00

Магия за любов се прави предимно от окултист,не всеки има духовната сила да извърши ритуал,той ще го извърши но дали ще има ефект.С това се занимавам от 10 години и си мисля че съм схванал принципите на науката ,ако накой има нужда може да ме потърси тук http://versailles-bg.eu/mag5/?page_id=39
kdon4ev
Регистриран
kdon4ev не е изградил репутация

Регистриран: 22 Фев 2012
Наличност: 182.20

Мнениеот harpartun на Сря Фев 22, 2012 20:05

Хах тая тема съм я пропуснал според описанията нито магията ще ме гване нито от тото-то ще спечеля затова здраво бачкане :)
harpartun
Пристрастéн
Пристрастéн
harpartun изгражда репутацияharpartun изгражда репутация

Регистриран: 26 Ное 2010
Наличност: 26,938.20

Мнениеот rado84 на Пет Фев 24, 2012 14:34

kdon4ev написа:Магия за любов се прави предимно от окултист,не всеки има духовната сила да извърши ритуал,той ще го извърши но дали ще има ефект.С това се занимавам от 10 години и си мисля че съм схванал принципите на науката ,ако накой има нужда може да ме потърси тук http://versailles-bg.eu/mag5/?page_id=39

Забелязал съм, че повечето хора, които "се занимават" с "магии" са неграмотни и ти не правиш изключение. :evil4: Доказателството е и тук, и в сайта ти. :lol: И направо си плачеш за една господарска скрита камера от този тип: http://gospodari.com/reports/turgoviya-s-magiya . :evil4:
Сигнатура:
Изображение Изображение Изображение
Аватар
rado84
Trap lover
Trap lover
rado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутация

Предупреждения:
Регистриран: 11 Дек 2010
Наличност: 2,413.40
Банка: 139,756.60
Блог: Виж блога (2)

Мнениеот harpartun на Пет Фев 24, 2012 14:42

rado84 написа:
kdon4ev написа:Магия за любов се прави предимно от окултист,не всеки има духовната сила да извърши ритуал,той ще го извърши но дали ще има ефект.С това се занимавам от 10 години и си мисля че съм схванал принципите на науката ,ако накой има нужда може да ме потърси тук http://versailles-bg.eu/mag5/?page_id=39

Забелязал съм, че повечето хора, които "се занимават" с "магии" са неграмотни и ти не правиш изключение. :evil4: Доказателството е и тук, и в сайта ти. :lol: И направо си плачеш за една господарска скрита камера от този тип: http://gospodari.com/reports/turgoviya-s-magiya . :evil4:

Офтопик:
Радо недей ще ти омагиосат компа след това няма да тръгне ще трябва да годиш на врачка да ти премахва магията :evil4:
harpartun
Пристрастéн
Пристрастéн
harpartun изгражда репутацияharpartun изгражда репутация

Регистриран: 26 Ное 2010
Наличност: 26,938.20

Мнениеот kdon4ev на Вто Фев 28, 2012 07:13

/цитат/Забелязал съм, че повечето хора, които "се занимават" с "магии" са неграмотни и ти не правиш изключение. Доказателството е и тук, и в сайта ти. И направо си плачеш за една господарска скрита камера от този тип: http://gospodari.com/reports/turgoviya-s-magiya ./цитат/
Става ли да ми изпратиш твоя снимка и малко коса и да поговорим след седмица,да видим дали мога да ти променя мнението.То че си ги има селяни измамници и цигъни си ги има,но това не означава че Окултизма и Езотериката не съществуват и не може да се създават видове влияния.
kdon4ev
Регистриран
kdon4ev не е изградил репутация

Регистриран: 22 Фев 2012
Наличност: 182.20

Следваща

Назад към Развлечения, тъпизми и всякакви подобни