Добре дошли! Регистрирането отнема няколко минути и е напълно безплатно, но ще ви даде повече възможности. Може да влезете направо с профила си от Фейсбук. Натиснете тук!

Свети Валентин - презентация

Реферати, есета, доклади и всякакви документи, за които няма собствен раздел.

Модератор: Модератори

Свети Валентин - презентация

Мнениеот Kotkata68 на Вто Яну 14, 2014 20:25

Свети Валентин
Денят на любовта

Свети Валентин е католически празник, чието име идва от един от двамата мъченици, наречени Валентин, живели през III век. За отбелязването на 14 февруари има сведения още от Средновековието, когато влюбените си разменяли валентинки. През 19. и 20. век празнуването на Свети Валентин става все по-популярно.

Свети Валентин е празник на влюбените, който се отбелязва от много хора по света. Всяка година на 14 февруари се разменят картички с любовни пожелания (известни като валентинки), поднасят се цветя, подаряват се подаръци във формата на сърце или други, които символизират любовта. Всякакви изненади и романтични вечери са типични за Свети Валентин.

.....................................

Целият материал:
Свети Валентин.rar
Прикачен файл! Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове. Ако нямате създаден профил, регистрирайте се, за да имате тези права.
Сигнатура:
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!
Аватар
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка

Регистриран: 30 Ное 2007
Наличност: 987,833.40
Банка: 795,700.60
Най-високи резултати: 3
Статистика на победите: 0

Назад към Други