Добре дошли! Регистрирането отнема няколко минути и е напълно безплатно, но ще ви даде повече възможности. Може да влезете направо с профила си от Фейсбук. Натиснете тук!

Дефрагментиране ?

Всичко, което не можете да намерите, може би е тук.

Модератор: Модератори

Дефрагментиране ?

Мнениеот pepito на Пон Юли 30, 2007 22:57

На колко време трябва да се прави дефрагментация на диска ? Полезна или вредна е дефрагментацията на диска ?Няма ли да му "стопим" лагерите при по честата дефрагментация ?Има ли други начини за преподреждане на диска? Кои са те ?
Сигнатура:
Който говори много, все ще каже нещо, което не е трябвало да казва.

Може да си овца и да не ти личи.
Аватар
pepito
Редовен потребител
Редовен потребител
pepito не е изградил репутация

Регистриран: 17 Юни 2007
Наличност: 0.00
Най-високи резултати: 0
Статистика на победите: 0

Мнениеот Mozo на Вто Юли 31, 2007 02:57

Напълно съгласен. При 7200 оборота няма как да се усети разлика. Виж, ако говорим за системен дял и си го ползвал 3-4 години без да дефрагментираш и преинсталираш тогава ще има видима полза.

Sentinel и двете захранвания са ми Fortron. Това е нещо много важно, но повечето хора го пренебрегват и си карат със захранвания от типа JNC за по 20лв. и после има "к'во станааа" :lol: . При нас когато има токов удар, лампата примигва, а РС - тата не спират. А с евтините моментално се рестартираха :cool: .
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support
Mozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутация

Регистриран: 01 Юни 2007
Наличност: 1,252,438.70
Банка: 5,487,946.26
Най-високи резултати: 43

Мнениеот v0x на Вто Юли 31, 2007 05:40

Абе един уин 3.1 що да не издържи 3 години..То вируси не правят за него вече..
Ако сте били като мен, един хард от 80 гига да го пълните и изпразвате нацяло по 2 пъти на седмица ще видите как след няколко месеца, дори и един файл да се търсеще умуваше 10 мин машината...Ах Уин..И стандартната им дефрагмираща-как може да неправят толкоз скапана програма...
Аватар
v0x
Ентусиаст
Ентусиаст
v0x изгражда репутация

Регистриран: 30 Юни 2007
Наличност: 0.00

Мнениеот Mozo на Вто Юли 31, 2007 19:51

Факт :!:
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support
Mozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутация

Re: Дефрагментиране ?

Мнениеот Kotkata68 на Сря Дек 19, 2007 12:30

Малеее добре че, Мозо пусна оная пограмка за изчистване, та да се хвана да прочета за компютрите! Не бях чувала за дефрагментиране, но нищо чудно аз и за компютър скоро чух. И така, откакто съм си го купила, съм изтрила към 250-300 гига, и вчера си пуснах дефрагмента и от 11,6 стана 18,3. Много, много, ама страшно много Ви благодаря че, Ви има! PDT_Love_10 И най вече че, не се подигравате на неграмотници като мене! След нова година ще имам време и съм сигурна че, във този форум ще науча страшно много неща за начинаещи. Весели празници на всички! =D> =D> =D> =D>
Сигнатура:
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!
Аватар
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка

Регистриран: 30 Ное 2007
Наличност: 977,605.80
Банка: 795,710.60
Най-високи резултати: 3

Мнениеот Mozo на Сря Дек 19, 2007 12:35

Радваме се, че сме били полезни :thumbleft: . Ако не ти е ясно нещо питай - стига да си в правилния раздел, винаги сме готови да помогнем ;) . Весели празници и на теб :cheers: .
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support

Мнениеот sko4 на Пон Ное 17, 2008 09:57

Тук липсват някои постове и не виждам да е отговорено на въпроса на Пепито .
Сигнатура:
Изображение
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
sko4 изгражда репутацияsko4 изгражда репутацияsko4 изгражда репутацияsko4 изгражда репутация

Регистриран: 19 Май 2007
Наличност: 24,880.30

Назад към Архив