Добре дошли! Регистрирането отнема няколко минути и е напълно безплатно, но ще ви даде повече възможности. Може да влезете направо с профила си от Фейсбук. Натиснете тук!

Обувки Pilini - отзиви

Съвети, хитринки и тайни, за да изглеждаме перфектно.

Модератор: Модератори

Обувки Pilini - отзиви

Мнениеот rossi_spi на Съб Апр 25, 2009 01:12

Здравейте! Купували ли сте си обувки с марка Пилини? Какви са ви впечатленията? Днес едни ми грабнаха окото и пъхнах 2 чифта в торбата :p Да не ме оставят боса на улицата само...
rossi_spi
Регистриран
rossi_spi изгражда репутация

Настроение: Ангелче
Регистриран: 25 Апр 2009
Наличност: 39,906.21
Банка: 0.00
Най-високи резултати: 5
Статистика на победите: 0

Re: Обувки Pilini - отзиви

Мнениеот kolemanova на Сря Авг 26, 2009 01:50

скъпа старшно си сгрешила.за софиа пилини незнам те са на друг собственик незнам как са,но в магазина в пловдив и бургас които продават обувки пилини са под всякаква критика.аз работих там.няма ден в които да не ни върнат обувки за поправка.обувките казват че са италианска фирма но ги произвежда в гарция.бойе на вси4ките отдолу сме им отлепяли етикети КИТАЙ.подметки сцепени а токове разлепени.а тези ботички които имат сега са аз велур които изчезва за 2 дни пада и остава тук там само.обувка на петна еи че модерно и интересно.и накрая трябва да обясняваш на клиента защо гаранционната карта която му даваме не покрива нищо.И запомнете никога ама никога не купуваите дрехи от там,цените са троино по високи отколкото на руския и циганския пазар в пловдив а са заредени от едно и също място Турция и китай.сами се уверете няма такава цигания.УЖАС
kolemanova
Регистриран
kolemanova не е изградил репутация

Регистриран: 26 Авг 2009
Наличност: 385.60
Най-високи резултати: 0

Мнениеот пами76 на Сря Сеп 02, 2009 15:27

Аз съм,клиентка на магазина вав Варна не мога да коментирам отношението в др.градове,но моделите са гот прили4ат ми на скъпарски обувки ,а са на много достъпни цени,като качество омам 2 чифта които си нося с кеф,удобни са...............а бе взимай ако ти харесват.
пами76
Регистриран
пами76 не е изградил репутация

Регистриран: 02 Сеп 2009
Наличност: 146.30

Мнениеот avalena на Съб Сеп 05, 2009 20:19

PILINI I PAOLO BOTICELI се правят в една и съща фабрика :p скъпа Колеманова,не знам каде си работила и дали въобще си работила,ама всички в Бургас го знаят това,а магазин POSH ,който продава PILINI в Бургас от край време е един от най яките магазини по главната,тебе май са те изгонили и сега злобееш [-X аз имам 2 чифта от там и си ги нося цяло лято без проблем и от BOTICELI си купувам,и те са мн ого яки и цената им е перфектна :thumbright: и ако си работила там щеше да знаеш,че колекцията на PILINI още не е дошла,вчера проверявах,имат само NEW AVENUE,които са китайски и на тях си пише,както и на BOTICELITO!
avalena
Регистриран
avalena не е изградил репутация

Регистриран: 05 Сеп 2009
Наличност: 151.00

Мнениеот kolemanova на Сря Окт 28, 2009 18:21

Avalena виж какво ще ти кажа,знам много добре какво говоря.Не са ме изгонили сама напуснах,имах си аз да ме изгонят при тези условия които предлагат не изпускат никой.Персонала се сменя всяка седмиа за6тото работниците не искат да стоят там.Поне да не лъжат хората обужките са от Италия,от Китай са вярвай ми.Нока4ество няма,и едно и са6то казваме при рекламация,"досега не се е слу4вало с този модел не сме имали рекламация" дрън дрън,няма как ако жиди6 книгата за рекламация 6те паднете.аз са6то имам обужки от там закупих ги ж на4алото преди да разбера вси4ки тези работи.В Paolo Botticeli поне не лажат за произхода на стоката.Но все пак вземете си от там обужки 6те се обедите сами.Това което ви казвам не е злоба,това е истината.
Последна промяна Docenta на Чет Окт 29, 2009 10:03, променена общо 1 път
Причина: Следващият подобен пост ще бъде безвъзвратно изгубен за историята и поколенията
kolemanova
Регистриран
kolemanova не е изградил репутация

Регистриран: 26 Авг 2009
Наличност: 385.60

Мнениеот ivanina_ilieva на Нед Дек 13, 2009 22:45

Пилини са най-големите буклуци.Работила съм в магазин на пилини и знам за кво стаа на въпрос .Обувките се връщат постоянно за рекламацй.Който си е купил веднъж втори път не се е връщал.Хората се лъжат и си ги купуват за6тото не са скъпи апък са имитаций на скупи фирми.Аз имам обувки на пилини закупих ги докато работех там,скъсаха се на първия месец а съм ги обула 4-5 пути.
ivanina_ilieva
Регистриран
ivanina_ilieva не е изградил репутация

Регистриран: 13 Дек 2009
Наличност: 167.20

Мнениеот adriana2 на Вто Сеп 10, 2013 13:48

Искам да кажа че съм доволна от обувките им. Имам няколко чифта от тази марка, като последните са ми тези [url]http:/ damski-sandali/177-niski-sandali-damski-ciklameni.html[/url] не съм ги сваляла цяло лято от краката си и още са здрави. Имала съм и техни ботуши, също изкараха зимата, а това е и модела [url]http:/ damski-botushi/90-damski-botushi-tok-chizmi.html[/url] , не са от най-скъпите, на средна цена са, но съотношението качество цена ме удовлетворява.
adriana2
Регистриран
adriana2 не е изградил репутация

Регистриран: 10 Сеп 2013
Наличност: 131.20

Мнениеот Nibelung на Вто Сеп 10, 2013 13:56

Мирише ми на поръчкова скрита реклама в тая тема.
Сигнатура:
Хич не ме питай що разправям глупости, щото ще те питам кой почна.
Аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Nibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутация

Регистриран: 14 Апр 2008
Наличност: 121,874.10

Мнениеот Льо на Вто Сеп 10, 2013 17:43

То направо вони :evil4: :evil4: :evil4:
Сигнатура:
Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с ОПИТ.
Аватар
Льо
Game Admin
Game Admin
Льо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутацияЛьо изгражда репутация

Регистриран: 10 Мар 2013
Наличност: 584,581.40
Най-високи резултати: 222

Мнениеот Kotkata68 на Вто Сеп 10, 2013 18:30

liolio написа:То направо вони :evil4: :evil4: :evil4:

ИзображениеДа ароматизирам малко, че чак и аз усетих. :хихикам се: :хихикам се: :хихикам се:
Сигнатура:
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!
Аватар
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка

Регистриран: 30 Ное 2007
Наличност: 977,855.00
Банка: 795,710.60
Най-високи резултати: 3

Мнениеот kalinata на Сря Яну 29, 2014 17:50

Освен некачествени,са и неудобни,ама те са казали хората:не съм богат ,че да купувам евтино!
Аватар
kalinata
Новак
kalinata изгражда репутация

Регистриран: 22 Ное 2013
Наличност: 1,044.40

Назад към Винаги красиви