Добре дошли! Регистрирането отнема няколко минути и е напълно безплатно, но ще ви даде повече възможности. Може да влезете направо с профила си от Фейсбук. Натиснете тук!

Ко'й туй нйещо...

Споделен проблем - половин проблем.

Модератор: Модератори

Re: Ко'й туй нйещо...

Мнениеот шони на Нед Ное 03, 2013 22:47

Аман от транссексуални! :sick: :tard:
Аватар
шони
Модератор
Модератор
шони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутация

Регистриран: 12 Окт 2009
Наличност: 705,517.80
Банка: 0.00
Най-високи резултати: 0
Статистика на победите: 0
Блог: Виж блога (6)

Мнениеот Nibelung на Нед Ное 03, 2013 23:29

Недоразумения, ама след 20 г. те ще са мнозинството. Нас, хетерото, ще ни смятат за изкуфяли маргинали.
Сигнатура:
Хич не ме питай що разправям глупости, щото ще те питам кой почна.
Аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Nibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутация

Регистриран: 14 Апр 2008
Наличност: 121,874.10

Мнениеот Mozo на Нед Ное 03, 2013 23:49

шони написа:Аман от транссексуални! :sick: :tard:

Това не са транссексуални, а кросдресъри ;) :p

Офтопик:
Като всички жени всъщност :lol: :lol: :lol:
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support
Mozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутация

Регистриран: 01 Юни 2007
Наличност: 1,545,492.70
Банка: 5,487,906.26
Най-високи резултати: 43

Мнениеот Freyja на Пон Ное 04, 2013 00:30

Nibelung написа:Недоразумения, ама след 20 г. те ще са мнозинството. Нас, хетерото, ще ни смятат за изкуфяли маргинали.

Е,тъкмо ш'се затрие човешкият вид,та ще рахатяса малко планетката с останалите форми на живот. :toothy10:
Mozo написа:
шони написа:Аман от транссексуални! :sick: :tard:

Това не са транссексуални, а кросдресъри ;) :p

Офтопик:
Като всички жени всъщност :lol: :lol: :lol:

Бе,баш са си транссексуални мен ако питаш.Кросдресърите изглеждат така:
Изображение
Т.е както са си космати,небръснати и неоскубани- просто облечени в женски дрехи.Нямат нищо общо с тези напудросаните които се опитват да го докарат и като облекло, и като визия до женственост.Пък им и личи отгоре на всичко-там където природата е писала,гримът е безсилен.Изключение обаче правят азиатците-много често мъжете са с по-фини и нежни черти от жените.Особено като деца или младежи е много трудно да ги различиш по полове.
Сигнатура:
ПУСТИНЯК

„Ако Доброто има причина, то вече не е добро. Ако има последица – някаква награда – пак не е добро. Значи Доброто е извън веригата на причини и следствия.”
Лев Толстой
Аватар
Freyja
Почетен член
Почетен член
Freyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутация

Регистриран: 02 Ное 2011
Наличност: 1,567.10

Мнениеот Mozo на Пон Ное 04, 2013 00:32

Транссексуалните са с операция, прави разликата :) Иначе за азиатците си права, да :thumbright:
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support
Mozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутация

Мнениеот Nibelung на Пон Ное 04, 2013 00:34

Аман от толераСТи !
Сигнатура:
Аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Nibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутацияNibelung изгражда репутация

Мнениеот Freyja на Пон Ное 04, 2013 00:45

Mozo написа:Транссексуалните са с операция, прави разликата :) Иначе за азиатците си права, да :thumbright:

Операцията е подробност-и тия ще се резнат рано или късно.Ама не беше в това въпроса-според мен естетически изглеждат зле и нормален хетеросексуален мъж няма как да ги хареса,освен ако не си пада по грозновати жени.
Nibelung написа:Аман от толераСТи !

Аман,не аман-това е.Те отвсякъде ги пробутват вече докато не се промият мозъците и не свикнеш до такава степен с тях,че да не правят впечатление за нещо нередно изобщо.
Сигнатура:
ПУСТИНЯК

„Ако Доброто има причина, то вече не е добро. Ако има последица – някаква награда – пак не е добро. Значи Доброто е извън веригата на причини и следствия.”
Лев Толстой
Аватар
Freyja
Почетен член
Почетен член
Freyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутацияFreyja изгражда репутация

Регистриран: 02 Ное 2011
Наличност: 1,567.10

Мнениеот Mozo на Пон Ное 04, 2013 01:49

Freyja написа:
Mozo написа:Транссексуалните са с операция, прави разликата :) Иначе за азиатците си права, да :thumbright:

Операцията е подробност-и тия ще се резнат рано или късно.Ама не беше в това въпроса-според мен естетически изглеждат зле и нормален хетеросексуален мъж няма как да ги хареса,освен ако не си пада по грозновати жени.

Те и не искат да ги харесват мъже, така че това не ги интересува. Над 90% от транссексуалните са със хетеросексуална ориентация. Има и транссексуални жени, да по-малък брой, предвид свободата, която имат жените в избора на стил и дрехи. Глупаво е да кажем, че жена, която облича панталон иска да се харесва от жени и да прави секс с тях :thumbright:
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support

Мнениеот kakavida на Пон Ное 04, 2013 10:44

Това е шега на природата или поощряване на перверзията. Доста шокиращо и гнусно би изглеждала една интимност, излъгала вечерта и в леглото проговаря с мъжки глас, та от такава сцена може да откачиш :toothy10:
Забавни са , не отричам, но от всякъде си е не нормално. Или е шизофрения, или гена им е сбъркан. Може да е от храната, може да е от катаклизмите, може да е от ваксините, но такава подигравка на природата в огромни количества е съмнителна.
И бабичка на 100 години да стана, поне съм била истинска. Сега даже ми идва въпроса, тези транс двучовека, като изразяват и мнение - истински ли са? Разбираемо е, че луди по лесно се лъжат, но пък и за престъпление би било лесно да не бъте разрита някоя самоличност.
На мен ми е все тая в момента, но ме тревожи замисъла или единствено въпроса куй туй нящо за бъдещето.
Трябва да има пол, не нормално е да има безполови или с два. Нищо чудно след време и трето животно да се появи.
Ето това трябва да се изгледа:http://www.blitz.bg/news/article/231482
С възхита и аплодисменти, публиката все едно поощрява, бива въвлечена в едно съгласие за промяна на човечеството, за съжаление към отвратителното възможно е изкусвено оплождане на роби, или вече не знам какво..Допускайки обратността на природата, както знаем и за убийство винаги има първи път, всеки човек може да го направи , дори и не предумишлено, във всеки се крие и злото, то все едно да поощрим и да замълчим и при тази смяна на мислене.
[-X
Сигнатура:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Аватар
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
kakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутация

Регистриран: 05 Май 2008
Наличност: 153,862.30
Банка: 121,510.00

Мнениеот Kotkata68 на Пон Ное 04, 2013 11:39

Каки, аз не разбрах, какво в това изпълнение не ти хареса, отврати те и те настрои за такива заключения? Не виждам нищо ненормално, напротив, страшно ми хареса и изпълнението и поведението на сцената. :)
Сигнатура:
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!
Аватар
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка

Регистриран: 30 Ное 2007
Наличност: 972,482.70
Банка: 795,670.60
Най-високи резултати: 3

Мнениеот Mozo на Пон Ное 04, 2013 13:04

Напълно заслужени аплодисменти - много добър глас :clap: :clap: :clap:
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support

Мнениеот kakavida на Пон Ное 04, 2013 23:03

Говоирех за това че аз съм стара но истинска жена :p
Сигнатура:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Аватар
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
kakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутация

Регистриран: 05 Май 2008
Наличност: 153,862.30
Банка: 121,510.00

Мнениеот Nibelung на Вто Ное 05, 2013 01:18

kakavida написа:публиката все едно поощрява, бива въвлечена в едно съгласие за промяна на човечеството

Toчно това е замисълът.
Сигнатура:
Аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка

Мнениеот шони на Вто Ное 05, 2013 21:20

Кросдресъри, транссексуални и другите там извратени трябва да направим така, че да не се гледа на тях като на атракция, мода, фетиш и все повече подрастващи да загубват правилния път. Донякъде подкрепям позицията на официалните руски власти в това отношение, без да се стига до грозни сцени, разбира се, че това само по себе си е пак вид реклама.Сиреч тихомълком да ги подминаваме и да не им обръщаме внимание, защото те може би точно това очакват. :shock:
Аватар
шони
Модератор
Модератор
шони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутацияшони изгражда репутация

Регистриран: 12 Окт 2009
Наличност: 705,517.80
Блог: Виж блога (6)

Мнениеот Kotkata68 на Вто Ное 05, 2013 22:07

Доста крайно определение е да наречеш всички извратени. А кой казва кое трябва да е правилно? Имаме ли право да налагаме правила в личния избор на даден човек? Откъде накъде трябва да се крият и да се чувстват преследвани и отлъчени? Адски против съм да има такива крайни определения, защото в тези хора няма никаква агресия и с нищо не ви заплашват и застрашават. Просто ги оставете да бъдат това, което те искат. Погрижете се да посеете моралната и нравствената ви ценностна система в децата си. Ако се справите, не виждам причина да се притеснявате, че може да ви изложат и не дай си боже да кривнат от "праведния път", в който вярвате.
Сигнатура:
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!
Аватар
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка

Регистриран: 30 Ное 2007
Наличност: 972,482.70
Банка: 795,670.60
Най-високи резултати: 3

ПредишнаСледваща

Назад към Лафчета, лични проблеми, въпроси и още