как се самоубива страхливец

Споделен проблем - половин проблем.

Модератор: Модератори

Re: как се самоубива страхливец

Мнениеот Mozo на Чет Апр 19, 2012 01:35

drumata написа:Чакайте бре? Защо го разубеждавате? Страхливеца умира по сто пъти на ден.. к'во ако го направи наистина? И на кого ще липсва? Човек, който не мисли за хората, а само за собствения си страх...

Бате, имам няколко елементарни идеи, ма не давам гаранция, че ще си красив труп.

Може да се метнеш под влака, ма после ше ти измият част от червата изпод локомотива и само това ше погребат....

Може да се метнеш в язовир, ма рибите най-вероятно ше ти изгризат носа, да не говорим колко ще се разложиш докато те извлекат от водата...

Може да изгълташ две-три шепи хапчета, ма вероятно ше оповръщаш всичко наоколо и даже може да оцелееш, ма инвалид... пфу...

Може да се метнеш отвисоко, ма ако паднеш на глава... мани... ше те разпознават по белезите на гъза, ако имаш, де...

И най трудното- можеш да доживееш до дълбока старост и да умреш от някоя от хилядите болести дето са те налегнали...

Изборът е твой!

Не мога да спра да се хиля, особено на това с белезите по задника :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Животът е огромен дар, който имаме само веднъж. Не трябва да се затрива за нищо на света :!:
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support
Mozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутация

Регистриран: 01 Юни 2007
Наличност: 1,669,090.90
Банка: 5,487,896.26
Най-високи резултати: 43
Статистика на победите: 0

Мнениеот rado84 на Чет Апр 19, 2012 02:12

Собствен Фамил написа::?: :!: опитах всичко :idea: :arrow:

Не си! Пробвай тези начини:
1. Да скочиш пред влака в метрото, ама така по-раничко докато тепърва започва да намалява, та по-силно да те тресне и да си сигурен, че ще ти се разплеска мозъкът по стъклото или иначе казано, че ще умреш 100%.
2. Ако не ти се чака да дойде влакът - събуваш се бос и с единия крак стъпваш на едната релса, а с другия - на другата. По релсите на метрото тече ток, така че резултат ще има - приятно препечен и хрупкав загар. :lol:
3. Можеш да пробваш първа точка и с трамвай, но те обикновено карат с 10-20 км/ч и не мога да ти обещая, че ще гушнеш букета със сигурност. :lol:
4. Качваш се на някой блок в Банишора, те са с по над 10 етажа. Хем ще умреш, хем ще откриеш, че човек не е създаден да лети. :lol:
5. По Цариградско шосе всичко на колела направо лети. Избираш си превозно средство и скачаш пред него в последните 4-5 секунди - 100%-ова смърт. За шофьора няма какво да се притесняваш, щото те у нас и без това ги пускат на свобода с 2 дни пробация и 20-30 лв. глоба, тъй че никой няма да бъде вкаран в затвора.
6. Можеш да пробваш и с дъмпер, но не знам кой миньор ще се наеме да те прегази. Иначе да минат 200 тона през теб е гаранция за 100%-ов резултат, даже е възможно да не остане нищо за погребване и целият да попиеш в земята. :toothy10:

Каквото и да пробваш, целта е една :lol: :
Изображение
Сигнатура:
Изображение
Силата на мъжа не се състои в това колко жени е съблазнил,
а на колко е отказал заради ЕДИН мъж!
Аватар
rado84
Trap lover
Trap lover
rado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутацияrado84 изгражда репутация

Регистриран: 11 Дек 2010
Наличност: 13,962.20
Банка: 148,247.60
Най-високи резултати: 0
Блог: Виж блога (2)

Мнениеот Собствен Фамил на Чет Апр 19, 2012 10:30

не ми стиска-тоя страх ме погубва
drumata написа:Чакайте бре? Защо го разубеждавате? Страхливеца умира по сто пъти на ден.. к'во ако го направи наистина? И на кого ще липсва? Човек, който не мисли за хората, а само за собствения си страх...

Бате, имам няколко елементарни идеи, ма не давам гаранция, че ще си красив труп.

Може да се метнеш под влака, ма после ше ти измият част от червата изпод локомотива и само това ше погребат....

Може да се метнеш в язовир, ма рибите най-вероятно ше ти изгризат носа, да не говорим колко ще се разложиш докато те извлекат от водата...

Може да изгълташ две-три шепи хапчета, ма вероятно ше оповръщаш всичко наоколо и даже може да оцелееш, ма инвалид... пфу...

Може да се метнеш отвисоко, ма ако паднеш на глава... мани... ше те разпознават по белезите на гъза, ако имаш, де...

И най трудното- можеш да доживееш до дълбока старост и да умреш от някоя от хилядите болести дето са те налегнали...

Изборът е твой!
Собствен Фамил
Регистриран
Собствен Фамил не е изградил репутация

Регистриран: 16 Апр 2012
Наличност: 195.70

Мнениеот Собствен Фамил на Чет Апр 19, 2012 10:50

kakavida написа:Откъде имаш абокат и система :roll:
Какво си наливаш?
Ние тук ядеме чипове и кокошки,още не сме се канибализирали,че да те довършваме.Не сме достигнали това ниво на професионализъм.
Пишеме романи,трудиме се,ама не сме се самоубили от самота,защото си пишеме и можеме по цял ден,за да изгониме страха от себе си.
Тъй като се обърна към мен,може да съм ти полезна,знам как да те успокоя,пиши на лични,ако наистина има проблем.
Първо обаче си представи някой друг на твоето място.Опитай се да видиш отстрани човека със страха и желанието му.Знам че за всяко нещо си има причина,но за всяко нещо си има и оправия.
Защо мислиш,че ще те довършиме,ние не сме убийци.
Ако си спукал вената,притисни я веднага с памук и лекопласт,та бубуната да слегне като натиснеш,ще те боли повече от месец,два.Но ще ти мине.
Сега искам да пишеш и да не спираш.Разкажи,оплачи се,напиши..
Ние ще те прочетем внимателно и ще се опитаме да ти дадем правилен отговор,възможно е само аз да не мога,затова повече акъли,по добър отговор.Може пък някой да разреши проблема.
Нещо срамно ли е?Какво толкова,всички сме имали срамоти,ама сега им се надсмиваме,времето лекува,та давай по спокойно.

според подписа ти си престъпник....не...но аз съм и тоя месец влизам там-http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=887248
а вената не я намирам с иглата :-s
абоката мие от баща ми-раков е,от химиотерапията му
Собствен Фамил
Регистриран

Мнениеот Собствен Фамил на Чет Апр 19, 2012 10:52

beggginer написа:
Собствен Фамил написа: :?: :!: опитах всичко :idea: :arrow:

На кой етаж, викаш, живееш?

1
Собствен Фамил
Регистриран

Мнениеот Собствен Фамил на Чет Апр 19, 2012 10:57

Изборът е твой!

алергичен съм към аналгин и от 1 хапче ми прилоша яко :плач:

а другите ти начини са за смели,но мисля за приспивателно+газ
Собствен Фамил
Регистриран

Мнениеот gery81 на Чет Апр 19, 2012 11:16

:???: ако си решил с аналгин да се тровиш бая ще почакаш и освен цироза ,друго няма да направиш...
Сигнатура:
Когато изглежда ,че няма надежда,
че всичко е свършило вече-
недей се окайва,недей се отчайва,
недей се предава човече.
Кажи си неми пука от таз несполука
аз мога,аз вярвам,аз зная,
че въпреки факта това е антракта ,
антракта ,но не е и края.

http://vbox7.com/play:c5ae4252
Аватар
gery81
Пепеляшка
Пепеляшка
gery81 изгражда репутацияgery81 изгражда репутацияgery81 изгражда репутацияgery81 изгражда репутацияgery81 изгражда репутация

Настроение: Спокоен
Регистриран: 03 Мар 2009
Наличност: 38,886.90
Банка: 126,262.00
Блог: Виж блога (2)

Мнениеот kakavida на Чет Апр 19, 2012 19:26

Сабствен,скъпичък стана ми интересно,ама ще мога да отговоря чак понеделник,щото ще отсъствам три дни,ще правя бягство от Алкатраз :sad:
Трябва да поразсъждавам над тезата подпис и престъпление,а това ще ми отнеме от здравето :-k
И без това вече се сдухвам напоследък,щях да припадна като ми се счупи сокоистисквачката,ама гаранцията дава един месец докато заработи,та от там черпя акъл.
Също трябва да помисля и върху твоя страх.А да изчакаш малко,щото най-лесно е да се самоубие някой,ама в Лондон или в Телавив.Та не мога да препоръчам Турчиш,то ти недей се страхува.Страшното идва после.Идват едни с бели престилки и те те убиват,а ти започваш да ги мразиш,ама така ги мразиш,че ти се приисква да живееш та да им отмъстиш,а те не се съобразяват с твоя страх.
А колкото до самоубийството,то никой не е застрахован.Имаш време да помислиш и да се застраховаш,а после с парите паметник от най-хубавите.
За затвора - че това си е препитание,много хора се ориентират натам.Влизаш никой,излизаш престъпник с професия.А за подписа - мъст,та всичко да си дойде на мястото.Господ броди с чаршафа и всичко вижда,маха си го и действа с пълна мощ.
Ще ме изчакаш ли до понеделник,имам много мисли,но трябва да се съсредоточа днес върху една основна моя,щото пък моята е от най-страшните,ама няма начин,освен да поискам да ми бъде предоставено всичко в комплект и пакетирано.Но да за разбереш,трябва да дочакаш,щото аз нямам билет за отвъдното и не желая да си купувам за сега,за да довършим тая тема за страх от самоубийството.
Сигнатура:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Аватар
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
kakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутация

Регистриран: 05 Май 2008
Наличност: 155,559.60
Банка: 125,145.00

Мнениеот drumata на Чет Апр 19, 2012 20:00

rado84 написа:********************************

Радо, всичките начини, които си предложил ще закопаят някой нещастник без вина да го лежи все едно човек е сгазил. И да го сънува цял живот...
Сигнатура:
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
drumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутацияdrumata изгражда репутация

Настроение: Спокоен
Регистриран: 06 Апр 2009
Наличност: 13,339.30
Банка: 92,445.38
Най-високи резултати: 2
Блог: Виж блога (7)

Мнениеот harpartun на Чет Апр 19, 2012 20:34

Още ли я дъфчете тази тема да се качва на покрива на някой по висок блок да си върже 1 въже за врата ако случайно се скъса въжето гравитацията ще го довърши!
harpartun
Пристрастéн
Пристрастéн
harpartun изгражда репутацияharpartun изгражда репутация

Регистриран: 26 Ное 2010
Наличност: 26,938.20

Мнениеот Собствен Фамил на Чет Апр 19, 2012 20:50

какавида,23 ми е краен срок а в затвора пише кво става на линка,както и тук,навън - http://www.besove.com/%D0%BD%D0%BE%D0%B ... 0%BB%D0%B0
нямам време
Собствен Фамил
Регистриран

Мнениеот Mozo на Чет Апр 19, 2012 21:28

В затвора ли ще влизаш :roll:
Сигнатура:
ИзображениеИзображение
Аватар
Mozo
Lame forum support
Lame forum support
Mozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутацияMozo изгражда репутация

Регистриран: 01 Юни 2007
Наличност: 1,669,090.90
Банка: 5,487,896.26
Най-високи резултати: 43

Мнениеот beggginer на Чет Апр 19, 2012 21:57

Mozo написа:В затвора ли ще влизаш :roll:

защото ако е такъв случая, ще те самоубият по принуда. Само гледай да те арестуват в Перник.
beggginer
Почетен член
Почетен член
beggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутацияbeggginer изгражда репутация

Регистриран: 13 Апр 2008
Наличност: 27,886.10
Банка: 60,496.12

Мнениеот kakavida на Чет Апр 19, 2012 22:43

Бегай Радо,бегай,бегай 8-[
И аз нямам време,не съм запозната с криминалния случай,ама един да наръга двама или никой да не е видял в бара ,че невинния се свива нещо в лъжа,ама щом е свършило вече и да жалиш повторно,възможно е да не доживееш такива дълги времена от още 100 години.
Не може да няма начин да се защитиш.В затвора има и хора и хора.Зависи ти как ще им се понравиш.А те там много добре знаят как се скалъпва обвинение и мисля,че са наясно.Там като навсякъде ,не обичат педофилите и най-много с тях се гаврят.
Намерил си сили,написал си болката,неправдата и отчаянието,съпричастни сме,но никой от тук написалите не би искал да се самоубиеш.Разбираш от шеги,знаеме ,че не ти е до тях,но едва сега всички разбраха,че работата е сериозна.
Знаеш ли ,мисля си ,че всички тия хора по затворите сигурно са мислили като теб,а пък са оцеляли повечето.Възможно е да се справиш.Докато свикнеш,докато научиш правилата,но ще си жив.Такава ти е била съдбата по линията на живота на ръката ти.И аз гледам моята,тук таме прекъсва ,ама не съм умряла още.
Приеми ,че в зандана все едно отиваш в друго измерение,на друга планета.Трябва да се адаптираш и да се слееш с другите извънземни.Инстинкт.
Случило се е,да пази господ,но не е фатално,защото нямаме смъртни присъди.
Ох какво да ти измисля :-k
Абе ти си луд,ако искаш да се самоубиваш,знаеш ли колко ще страдат близките ти :sad:
Повече нямам време,достатъчно.
Сигнатура:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Аватар
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
kakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутацияkakavida изгражда репутация

Регистриран: 05 Май 2008
Наличност: 155,559.60
Банка: 125,145.00

Мнениеот Собствен Фамил на Пет Апр 20, 2012 12:10

да-прави сте..

добрите не се самоубиват
това го правят лошите,провалените УВИ АЗ СЪМ ТАКЪВ И ЗА ТОВА ГО ПРАВЯ
жалко,че майка вече е почернена от смъртта на брат ми...ужасна съдба
[vbox7]http://www.vbox7.com/play:afa34a05ea&start=259