Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Геймърски случайни неща

Светът на хардкор геймърите!
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

begbi написа: Ама ти на blitz ли играеш ве бро
Да, от 1-2 години. Преди това имах 30 000 битки в другия WOT, но го изоставих заради многото чийтъри.
Прочетено: 6275 пъти
begbi
Регистриран
Мнения: 40
Регистриран: нед мар 17, 2024 13:55
Репутация: 205
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от begbi »

Е, blitz - а е къде къде по - лека, ама не ми се почва от начало, пък и харесвам 15 x 15 битки :)
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

begbi написа:
ср мар 27, 2024 11:27
Е, blitz - а е къде къде по - лека, ама не ми се почва от начало, пък и харесвам 15 x 15 битки :)
Бе то и аз харесвам 15х15 битки, ама когато имаш 65% камуфлаж на танка (Strv S1 & 103B), не броим камуфлажа от храста, а врагът от самото начало знае точно в кой от няколкото стотин храста се намираш и те изпарява с един изстрел от другия край на картата (само за 25 долара на месец), някак ми се губи интересът. :roll:
begbi
Регистриран
Мнения: 40
Регистриран: нед мар 17, 2024 13:55
Репутация: 205
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от begbi »

Точно щях да казвам, че най обичам да ги разтрелвам в храстите, без да светят :lol:. То си е стандарт отдавна, да се прострелват някои храсти, където се крият чакалите. Иначе я цъкам от 2013 и не съм забелязал чийтване, не че няма те и wg си го признават.
По - скоро ме здразни рнг - то, според мен има някъв алгоритъм който облагодетелства някои играчи от време на време, а други прецаква.
Не може да съм с натокан екипаж и танк, а снарядите ми да се забиват в земята пред танка или да хвърчат нагоре затова влизам правя 2 - 3 битки и ако усетя че рнг е кофти направо излизам. Забелязал съм и че ако не съм влизал няколко дена, после якоми връзва :)
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

begbi написа:
чет мар 28, 2024 12:32
а снарядите ми да се забиват в земята пред танка или да хвърчат нагоре
Тези проблеми при мен спряха, когато продадох и спрях да играя с руски танкове. Няма по-големи боклуци от руските танкове във всички танкови игри, за които се сетиш! В Блица най-добрите са американските и германските. В WOT - шведските и след това американски и германски. Верно, че германските имат един недостатък с двигателя и в двете игри, но в повечето случаи можеш да го опазиш.

В долния мийм замести "КВ-2" с името на кой да е руски боклук и траекторията си остава същата. :toothy10: :toothy10:

Изображение
begbi
Регистриран
Мнения: 40
Регистриран: нед мар 17, 2024 13:55
Репутация: 205
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от begbi »

Валсо написа:
чет мар 28, 2024 15:02
begbi написа:
чет мар 28, 2024 12:32
а снарядите ми да се забиват в земята пред танка или да хвърчат нагоре
Тези проблеми при мен спряха, когато продадох и спрях да играя с руски танкове. Няма по-големи боклуци от руските танкове във всички танкови игри, за които се сетиш! В Блица най-добрите са американските и германските. В WOT - шведските и след това американски и германски. Верно, че германските имат един недостатък с двигателя и в двете игри, но в повечето случаи можеш да го опазиш.

В долния мийм замести "КВ-2" с името на кой да е руски боклук и траекторията си остава същата. :toothy10: :toothy10:

Изображение
Еми тогава защо спря оригиналната игра, да беше играл само с шведски и американски, или викаш само чийтъри :lol:
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

begbi написа:
чет мар 28, 2024 15:23
Еми тогава защо спря оригиналната игра, да беше играл само с шведски и американски, или викаш само чийтъри :lol:
1. Заради чийтърите. С 30 000 битки много добре знам в кой храст да заседна с някое от Стрв-тата, за да не могат да ме светнат и намерят, дори и чрез сляпо прострелване. 65% камуфлаж, още 30% от храст (на Прокхоровка), обаче точно на тази карта по някакъв начин винаги знаят всички къде сме. Някои дори биват изпарявани в първите 15 сек. след тръгването от базата. За сметка на това пък хакът им явно не работи на Кампиновка, защото там съм 100% фантом и ни мо'ат да ме намерят, ни мо'ат да ме нацелят и ги правя сами да си приказват на всеки 6 сек. Обаче Кампиновка рядко я пуска. :roll:
Ама сега като гледам накъде върви мачмейкинга на Блица, май пак ще инсталирам нормалния WOT. Защото нито е нормално колкото по-добре играеш, толкова по-лош отбор да ти сглобява, нито пък мога да ги дочакам цял месец да пуснат новия ъпдейт, където този гнусен мачмейкинг ще бъде премахнат и отборите ще се сглобяват на напълно случаен принцип (защото бая народ реват от тая преебавка, дето WG очевидно мрази добрите играчи).
2. Защото смених ОС, а тогава още не знаех как да я подкарам да върви по-добре, отколкото в Бозата.
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

Някой се е издразнил яко на ПръцГейминг и от 14:00 ч. насам всичките им сървъри и сайта са "502 Bad Gateway", което (ако не се лъжа) беше признак на DDOS. :clap: :clap: :clap: Откога чакам някой да им го нахака надълбоко по този начин! Или дори още по-добре - някой астероид да удари и изравни със земята централата на WarGaming в Кипър, та после да няма кой да подкара сървърите и тая игра да потъне в митологията! :evil4: :evil4: :evil4:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Mozo »

ПръцГейминг :lol: :lol: :lol:
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

Mozo написа:
чет мар 28, 2024 19:26
ПръцГейминг :lol: :lol: :lol:
Защото всичките им игри са такива - измислени пръдни, писани под тежко алкохолно отравяне. Ти се целиш в танка пред теб, а снарядът се забива на два метра пред твоя танк или пък прескача вражеския и пада зад него. Или пък просто отлита нанякъде извън картата. Това меме го направих неслучайно и важи с особено пълна сила за всички руски танкове по всички игри без изключение (КВ-2 също е руски танк):

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284003
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334807
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Mozo »

Клим Ворошилов. Интересувам се от танкове, знам, че е руски :p
Изображение
begbi
Регистриран
Мнения: 40
Регистриран: нед мар 17, 2024 13:55
Репутация: 205
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от begbi »

Валсо написа:
пет апр 05, 2024 20:15

Защото всичките им игри са такива - измислени пръдни, писани под тежко алкохолно отравяне. Ти се целиш в танка пред теб, а снарядът се забива на два метра пред твоя танк или пък прескача вражеския и пада зад него. Или пък просто отлита нанякъде извън картата. Това меме го направих неслучайно и важи с особено пълна сила за всички руски танкове по всички игри без изключение (КВ-2 също е руски танк):

Изображение
Все пак играта си е добра, War Thunder и Armored Warfere с последни модели танкове нямаха никакъв успех. Айде warthunder май се играе все пак, но популацията сигурно е 1/10 от wot.
Потребителски аватар
tmp_ZMx2fK6aL4
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 1000
Регистриран: пон фев 21, 2022 15:29
Репутация: 10330
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от tmp_ZMx2fK6aL4 »

begbi написа:
чет апр 11, 2024 10:48
Все пак играта си е добра, War Thunder и Armored Warfere с последни модели танкове нямаха никакъв успех. Айде warthunder май се играе все пак, но популацията сигурно е 1/10 от wot.
Ти си out-of-space, out-of-time. O:)
War Thunder дневно се движи между 7-20 място в Steam, в зависимост от часа:
https://store.steampowered.com/charts/mostplayed

Да нe казвам, че това е статистика само в Steam, защото WT може да се играе и без Steam.
Когато влизам в играта, логналите се играчи са над 120-130 хиляди.

As of November 1, 2022, War Thunder had over 70 million registered players on all platforms combined, out of which 160,000 play concurrently
In February 2024, War Thunder set a new record of over 250,000 concurrent players
https://en.wikipedia.org/wiki/War_Thunder
Hardware: Windows 11 Incompatible Certified!
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11072
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40021
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от Валсо »

И е пълна с чийтъри. Скриеш се някъде, примерно под мост, за да не могат самолетите да ти пуснат бомба, оня пуска бомбата, а тя скок-подскок от 200 метра идва при теб под моста. Ако пък не ти пуснат бомба, нечий снаряд минава през моста (все едно той не съществува) от 15 км и прави хедшот на командира на танка. Т.нар. "среден танк", летящ сигурно с 80 и подскачащ по неравностите на терена те вижда от 15 км и с един изстрел ти убива целия екипаж (унищожава танка). Ако се пробваш да направиш същото без чийт, твоят снаряд ще отлети към Марс. Последния път като се опитвах да играя, тежък танк ИС (ИС-1) неясно как успя да стигне и мине цял град, при условие, че е бавен и вдига максимум 35 км/ч, стига почти до нашата база и докато разберем какво става, 5 от нас бяха изпарени. Една ИС-ка, която зарежда 16 чàса след изстрел, утрепа 5 от нас с по един изстрел в рамките на 30 сек.

Ако искам чийтъри, по-добре World of Tanks, защото и аз го имам същия чийт, но при WOT поне е обществена тайна откъде да се сдобиеш с него. При другите игри всички го ползват, а никой не ти казва откъде. Е, ще трябва да инсталирам бозата, защото чийтът на WOT работи само под боза (memory injection), но в последно време намерих заместител на въпросния чийт и си цъкам с него. Освен това WOT има spot механика, при която танкът изчезва след изв. време и трябва някой да го "светне", за да го видиш и стреляш по него. С добър камуфлаж можеш да си чийтиш всяка битка и никой нищо не може да докаже. В WOT. И няма такива истории да те виждат от 20 км и да ти хедшотват екипажа, докато леки и средни танкове правят пируети във въздуха.
begbi
Регистриран
Мнения: 40
Регистриран: нед мар 17, 2024 13:55
Репутация: 205
пол: Мъж

Re: Геймърски случайни неща

Мнение от begbi »

tmp_ZMx2fK6aL4 написа:
чет апр 11, 2024 12:32

Ти си out-of-space, out-of-time. O:)
War Thunder дневно се движи между 7-20 място в Steam, в зависимост от часа:
https://store.steampowered.com/charts/mostplayed

Да нe казвам, че това е статистика само в Steam, защото WT може да се играе и без Steam.
Когато влизам в играта, логналите се играчи са над 120-130 хиляди.

As of November 1, 2022, War Thunder had over 70 million registered players on all platforms combined, out of which 160,000 play concurrently
In February 2024, War Thunder set a new record of over 250,000 concurrent players
https://en.wikipedia.org/wiki/War_Thunder
И така да е wot в eu сървъра ама около 150к на ден, без да броим blitz, има също американски и азиатски сървари, а в ру - тата са 1 милион, ако ги броите за хора де :lol:
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Всякакви игри”