Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

МВР министърът се запъна на въпроси на Кирил Петков за Борисов и Пеевски

Нещо, което ви е направило впечатление и искате да споделите своето мнение.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284564
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 336054
Местоположение: Somewhere In Time

МВР министърът се запъна на въпроси на Кирил Петков за Борисов и Пеевски

Мнение от Mozo »

Разговори с Делян Пеевски и Бойко Борисов съм имал в пленарната зала и извън нея, а с вас съм имал и в Министерството на вътрешните работи. Това каза силовият министър Калин Стоянов на въпрос на Кирил Петков говорил ли е и с други партийни лидери. Той се включи по телефона по време на разговор с Кирил Петков в ефира на Нова телевизия.

От думите на Стоянов не стана ясно къде точно извън пленарна зала е говорил с Борисов и Пеевски, както и колко пъти, и по какви точно въпроси - имаше уточнение от министъра, че е по работа.

За натиска

"Срещата между мен и Кирил Петков не е била една, а няколко - в Министерството на вътрешните работи. Освен срещите, имаше и множество телефонни разговори, в които г-н Петков се опитваше да се намесва в дейността и кадровата политика на МВР", каза още вътрешният министър

"Става въпрос конкретно за това кой служител на какъв ръководен пост да се сложи, съответно за това да не махам някой от директорите някой от директорите, които към момента изпълняваха длъжността, а аз имах намерение да ги махна”, поясни силовият министър.

https://www.actualno.com/politics/mvr-m ... 02855.html
Прочетено: 23 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Любопитни новини”