Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Най-харесвани аромати

Интересни факти. Методи за почистване на картомайзерите и удължаване на живота им.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Най-харесвани аромати

Мнение от Zeroadhesion »

Понеже не съм пробвал много различни армоати и не успях да намеря синтезирана информация, та не ми се прелистват десетки страници в други теми, моля тук всеки да напише топ 3 или топ 5 от ароматите, които най-много му харесват. Може би и ще направя класация в първото мнение на темата, ако има повтарящи се :) Нека да е във формата "Производител - Аромат"
Пример:

1. FlavourArt - Shade
2. Inawera - Honey
3. FlavourArt - Maxx-blend

Благодаря
Прочетено: 618 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284533
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 336034
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Най-харесвани аромати

Мнение от Mozo »

FlavourArt - Shade
Inawera - Black Cherry for pipe - много добро в съотношение 50:50 с Shade. (няма вкус на никакви череши, еле пък на черни, но е много добро)
High Class Liquid - Pipe - много добро, когато се омеша с Shade в съотношение 1:5 в полза на Shade. Меша се на момента в картомайзера, не преди това.
High Class Liquid - Cherry Amarena - уникален, смесен с Shade, пак като горното съотношение.
High Class Liquid - Strawberry - много як, пуши се чист. Слага се само по пет капки на 10 милилитра, че иначе става гадно.
High Class Liquid - Honeydew - пъпеш, колкото и да е странно ми харесва омешан с Shade.
High Class Liquid - Strawberry Vanilla - в началото много ме кефеше омешан с Shade, сега е "става".
Inawera - Poziomka - горска ягода. Странно е, мен ме кефи от време на време :mrgreen:
High Class Liquid - Waffle - в началото е яко, но бързо писва.
FlavourArt - RY4 - в момента ми е на ниво "става".
Atmos - Melon - уникално добро, има вкус на едновремешните дъвки BomBiBom. Няма го никъде за съжаление.
FlavourArt - Catalan Cream - готино е, но омешано с Shade, разбира се :lol: :lol: :lol:
High Class Liquid - Custard - и това като Waffle - готино е, но писва бързо.
Inawera - Black Cherry - вече го няма никъде, не знам какво ще правя като ми свърши :sad:
Inawera - Raspberry - готино, когато е омешано с Shade.

Това са ми активните в момента, така че постът ми е от актуален по-актуален :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19071
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36682
пол: Мъж

Re: Най-харесвани аромати

Мнение от Zeroadhesion »

Охааа :) Мерси много, ще пробвам някои от тях! Очаквам още мнения, очертава се да е интересно :)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284533
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 336034
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Най-харесвани аромати

Мнение от Mozo »

Моля :)

Значи мога да ти кажа с кои със сигурност няма да сбъркаш. Препоръчвал съм ги на някои хора и няма на някого да не са харесали:

Inawera - Black Cherry for pipe
High Class Liquid - Pipe
High Class Liquid - Cherry Amarena
Inawera - Black Cherry - ако го намериш. И то се смеси със Shade и става уникално.
Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Всичко за електронната цигара”