Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Plasma 6 - споделяне на впечатления и проблеми

feed Всичко свързано с Линукс. Новини, проблеми, въпроси.
Десктоп Линукс дистибуции, сървърни Линукс дистрибуции, Линукс дистрибуции с общо предназначение, Linux Mint, Ubuntu, Arch Linux, Mandriva, PCLinuxOS, openSUSE, Fedora, Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Suse Linux Enterprise Server, Debian, Cross Linux from Scratch, Slackware, Gentoo. Графични среди, новини, игри, драйвъри, въпроси, десктоп, сървър, браузъри, помощ.
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19069
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36662
пол: Мъж

Re: Plasma 6 - споделяне на впечатления и проблеми

Мнение от Zeroadhesion »

Mozo написа:
чет апр 25, 2024 14:49
Що храниш ти GNOME, бе :idea: :idea: :idea:
Офтопик:
Тва във връзка с изказването на Росен - ние плюем KDE, той вика, че идваме да плюем GNOME :p
Моля! Да не забравяме, че сме "еуглени" (Валсо).
Също така и "група от хора, отделила се от официалната църква" (Други)
Прочетено: 6727 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284158
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Plasma 6 - споделяне на впечатления и проблеми

Мнение от Mozo »

Аз съм Волвокс, ще ме прощаваш :lol: :lol: :lol:
Изображение
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5131
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34787
пол: Мъж

Re: Plasma 6 - споделяне на впечатления и проблеми

Мнение от Shaker »

Да са живи и здрави пичовете от Reddit. Разреших си проблемите с KDE PIM и в момента е използваемо. Трябвало да се стартират програмите с аргумент "%u".
Направих го за Хромавия и о, чудо! Логнах се и ми се синхронизираха контактите и календарите.
Въпросът е, че трябва да се правят еб@ти гиманистките, за да си добавиш Gmail, Google календарите и контактите. В това отношение при GNOME е много по-лесно и интуитивно.
Изображение
Офтопик:
Zeroadhesion написа:
пет апр 26, 2024 00:46
Mozo написа:
чет апр 25, 2024 14:49
Що храниш ти GNOME, бе :idea: :idea: :idea:
Офтопик:
Тва във връзка с изказването на Росен - ние плюем KDE, той вика, че идваме да плюем GNOME :p
Моля! Да не забравяме, че сме "еуглени" (Валсо).
Също така и "група от хора, отделила се от официалната църква" (Други)
То станах хем еуглена, хем човек с "Windows навици", защото не разбирам филосифията на онази светиня и дръзвам да я критикувам. Също така, който не харесва GNOME, то той автоматично е в блатото. Съжалявам пичове...
Единствено се излиза от блатото, ако критикуваш KDE и възхваляваш светинята, колко е безпроблемна и безгрешна. Аз лично си оставам в блатото, защото си ги храня стабилно и двете графични среди. Не ми дреме, как ме квалифицират последователите на онази светиня.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Линукс - инсталация, настройки, проблеми”